מאמרים - בשביל מה אנחנו פה ומהי מטרת חיינו? הדפסה מאתר מאמרים

בשביל מה אנחנו פה ומהי מטרת חיינו?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]בשביל מה אנחנו פה ומהי מטרת חיינו? / מאת יואב ברנזוןהאדם כעץ השדההאדם הוא כעץ השדה - מתחיל את חייו כזרע, וצומח ונהיה לעץ בשל ובעל פרי. בדיוק כמו העץ, תכליתנו גם היא לגדול, לצמוח, לפרוח, לשגשג ולהיות בעלי פירות מרובים. תכליתנו היא לממש את הפוטנציאל הטמון בנו כזרע מרגע היוולדנו ולהגשימו הלכה למעשה.בדי.אנ.אי. שלנו טמונה כל תוכנית חיינו, כל הפונטציאל האנושי שלנו, כל מה שביכולתנו לעשות במהלך חיינו. הדי.אנ.אי הזה זועק לנו כל יום, כל הזמן, בכל עת - "ממשו אותי, החיו אותי, תנו לי להתבטא ולצאת לפועל!!". רק אם נפעל לפיו - נחיה את חיינו ונמצה אותם. אך אם נתכחש לקול הזה - נמית את חיינו ונחמיץ אותם.להסיר חסמים, עיכובים, מגבלות ופחדיםזה לא משנה מי אתם, מאיפה באתם ומהם המגבלות שלכם - לכולנו שאיפה אחת משותפת וברורה: להתגבר על הפחדים, להשתחרר מהחסימות, לרפא את הכאבים ולהסיר את העיכובים שלנו כדי שנוכל לגדול ולשגשג עוד ועוד.כל הישג אנושי קשור בפריצת גבולות של כוח, מחשבה, רגש או הבנה. הרוח האנושית שואפת כל הזמן לגדול ולהתרחב והיא מתמלאת סיפוק, עוצמה וגאווה בכל רגע שבה היא מצליחה לנצח ולהגשים את תכליתה. אם הצלחתם במבחן, אם התגברתם על פחד מאנשים, אם חיזרתם אחרי בחורה, אם העזתם לעזוב עבודה - בכל רגע שאתם פורצים גבול, פחד או עיכוב פנימי הקיים בתוככם אתם גורמים לעצמכם לגדול ולהיות יותר מי שאתם.העולם גדל ומתרחב כל הזמןשימו לב, העולם שלנו גדל כל הזמן. היקום מתרחב. כמות האנשים בעולם גדלה. העוצמה הטכנולוגית מתגברת. המהירות, הקצב, השאיפות - הכל גדל. העולם כולו פועל על פי רעיון בסיסי אחד - התרחבות, גדילה, התעצמות, שגשוג וצמיחה.כמו העולם - כך גם אנחנו בזעיר אנפין - רוצים לגדול, להתרחב, להתעצם ולהבין יותר. אם אנחנו עוצרים את הגדילה שלנו - אנחנו נעשים חולניים ומתוסכלים. אם אנחנו מגנים את הרצון שלנו לצמוח - אנחנו נעשים כעוסים, פחדניים ומעוצבנים. אם אנחנו מכחישים את השאיפות והחלומות שלנו - אנחנו נעשים אטומים, אפטיים ומנותקים מנשמתנו ומליבנו. אם אנחנו שמים את עצמנו בקופסה סגורה ונטולת תקווה - אנחנו גורמים לעצמנו דיכאון ואבל, כי איננו מגשימים את תכלית חיינו.וטיפ לסיום: רק אם תניחו לעצמכם לגדול ותרגישו שזה בסדר לגדול - אתם תגדלו.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il