מאמרים - אל תהפכו אנשים אחרים לשק החבטות שלכם הדפסה מאתר מאמרים

אל תהפכו אנשים אחרים לשק החבטות שלכם

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אל תהפכו אנשים אחרים לשק החבטות שלכם / מאת יואב ברנזוןאנשים אינם פחי זבלמי שמניח לאנשים חזקים ממנו לדרוך עליו, לנצל אותו ולהפוך אותו לשק החבטות ולפח הזבל שלהם - יתנהג בדיוק באותה הצורה כלפי אלה שחלשים ממנו.אנשים אינם פחי זבל - לא אתם ולא אף אחד אחר. אין לנו זכות להפוך אנשים לשקי חבטות של התסכולים שלנו, המצוקות שלנו או הבעיות שלנו. עלינו להילחם בנטייה האנושית שלנו להטיל את הפגמים והפחדים שלנו על אנשים מסביבנו.למדו לא ללכלךברגע שאתם מלכלכים על אחרים - אוטומטית אתם מלכלכים על עצמכם. לכן, הקפידו על ניקיון וטוהר פנימי וחיצוני. הפסיקו ללכלך על אחרים כדי שלא תתלכלכו בעצמכם.נקי הוא אדם שלא מנבל את הפה, שלא מקלל, שלא עושה רע לאנשים בכוונה תחילה, שלא נוקם ונוטר, שלא מאחל לאחרים רע. נקי הוא אדם ששומר על הניקיון הפיזי והרוחני שלו ושל סביבתו.תנו כבוד לאחרים - תנו כבוד לעצמכםברע שתכבדו את עצמכם - תכבדו אחרים, ולהפך. אנשים שמכבדים את עצמם לעולם אינם מזלזלים באחרים. הם יכולים לחלוק על דעתם של אחרים ולחשוב בצורה שונה מהם, אך הם תמיד יעשו זאת בצורה מכובדת, אוהדת ואנושית.שימו לב, ברגע שתפסיקו להשתמש באנשים אחרים כשק החבטות שלכם - תרגישו טוב יותר. אתם תוכלו סוף סוף להרגיש הקלה, משום שלמעשה - הפסקתם לחבוט בעצמכם, לבקר את עצמכם ולרדת על עצמכם.וטיפ לסיום: מי שמקרבן אנשים אחרים ומתעלל בהם לעולם יישאר קורבן מסכן ונחות בעצמו.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il