מאמרים - סלחו לעצמכם ולעולם - ותצאו ממעגל ההכאבה והסבל העצמי הדפסה מאתר מאמרים

סלחו לעצמכם ולעולם - ותצאו ממעגל ההכאבה והסבל העצמי

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]סלחו לעצמכם ולעולם - ותצאו ממעגל ההכאבה והסבל העצמי / מאת יואב ברנזוןאל תענישו את עצמכם על טעויות שעשיתם בעברמרבית האנשים מענישים את עצמם על טעויות העבר. רובם אינם מודעים עד כמה הם מתעללים בעצמם ומלקים את עצמם לאור שגיאות שהם ביצעו. רובם אינם מודעים עד כמה הם כובלים את עצמם למה שהיה ולא למה שקורה כעת ממש. הם מענישים את עצמם וגוזרים על עצמם חיים ללא אהבה - בעקבות כישלון רומנטי. הם מענישים את עצמם וגוזרים על עצמם חיים ללא הצלחה - בעקבות כישלון כלכלי.אבל - כיצד נלמד אם לא נאפשר לעצמנו להתנסות, לגעת, למשש, לחוות, להיכשל ולטעות? אל תענישו את עצמכם על מה שעשיתם. אל תלקו את עצמכם על מה שהיה. כעת ממש, ברגע הזה, אתם יכולים לשחרר את עצמכם מכל מה שהיה. אם רק תסלחו לעצמכם תחילה. אם רק תניחו לעצמכם ותפסיקו להאשים את עצמכם ולשפוט את עצמכם.לכולם מותר לטעותכולנו טועים. כולנו טועים כל הזמן - אל תהיו מופתעים מכך, כי זוהי האמת לאמיתה. זכרו, זה בסדר לטעות - זה אפילו רצוי לטעות. מי שלא טועה - לא לומד, לא גדל, לא צומח, לא מסתקרן, לא מעמיק, לא מעז, לא יודע.הניחו לעצמכם לטעות - ותגלו שיש בכם ידע רב. הניחו לעצמכם לשגות - ותגלו עד כמה אתם חכמים וזהירים. הניחו לעצמכם להחמיץ - ותגלו עד כמה אתם יצירתיים ומדויקים. הניחו לעצמכם ליפול - ותגלו עד כמה אתם אמיצים, מוכשרים, מסוגלים ומיוחדים.סליחה תהפוך אתכם לאנשים זורמים וקליםסליחה היא השער לאהבה. בכל פעם שאתם מאבדים את האהבה שלכם, התחילו לסלוח לעצמכם. סלחו לעצמכם על הכול. שחררו את עצמכם מכל פסק דין, מכל שיפוטיות, מכל ביקורת שהעליתם כלפי עצמכם - ולו הקטנה ביותר. סלחו לעצמכם וסלחו לכל מי שאי פעם הכרתם. סלחו לאנשים שאתם אוהבים וסלחו לאנשים שאתם שונאים.רפאו את עצמכם באמצעות סליחה. נקו את כל שורשי הרעל שקיים בכם באמצעות מחילה וסליחה. הבריאו את השנאה והכאב שלכם באמצעות סלחנות וויתור - ותקומו לרגע חדש. תקומו להיות אנשים מזוככים, רעננים וחדשים. תקומו להיות אנשים הפנויים לאהבה טהורה ויפה - ללא מכאוב, ללא עבר, ללא פחד, ללא רעל וללא גבול.וטיפ לסיום: ללא סליחה אמיתית - אין בלבכם מקום לאהבה כי אתם מלאים בכאב ובסבל. לכן, סלחו תחילה, רוקנו את עצמכם - רק כך תוכלו לשקם את היכולת שלכם לאהוב מחדש באמת.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il