מאמרים - מי זקוק לכושר ספיגה ולעור של פיל? הדפסה מאתר מאמרים

מי זקוק לכושר ספיגה ולעור של פיל?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מי זקוק לכושר ספיגה ולעור של פיל? / מאת יואב ברנזוןאנשים רגישים הם חסרי עוראנשים רגישים מאוד הם אנשים שלא פיתחו לעצמם עור של פיל והם חיים למעשה חשופים וללא כל עור והגנה בכלל. זו הסיבה מדוע כל דבר מקפיץ אותם, הם רגישים לכל שינוי קל, הם מושפעים כמעט מכל דבר והתגובות שלהם לאירועים ולמצבים הן קיצוניות וחזקות כי הם לוקחים הכל ללב.אנשים רגישים הם אנשים חסרי הגנה. כאילו שהם מסתובבים בעולם ללא שום בגדים, ולכן כל דבר שקורה להם מייד נוגע בהם, משפיע עליהם, משנה אותם ומזעזע אותם, מבלי שהם יכולים לעשות דבר.אנשים מחוסנים מפתחים עור של פילאנשים מחוסנים הם אנשים שבמהלך חייהם פיתחו עור של פיל. הם "לובשים" על עצמם כסות, הגנה, גבול ומחסה שאינו מאפשר לכל דבר להגיע עליהם או להשפיע עליהם.עור של פיל מאפשר לאנשים לחיות בנוחיות רבה יותר, משום שהוא הופך אותם לאנשים יותר מחוסנים, מוגנים, שקטים ומשפיעים, במקום אנשים קופצניים, רגישים ומושפעים בקלות.עור של פיל - יתרונות בלי חסרונותעור של פיל הוא כמו כסות או בגד. אפשר ללבוש אותו ואפשר להוריד אותו - הכל בהתאם למצב. במצבים שדורשים רגישות ואמפטיה ניתן לפשוט את עור הפיל ולגלות יותר רגישות וקרבה.לעומת זאת, במצבים שדורשים חסינות, כושר ספיגה והתמודדות עם קשיים ניתן ללבוש אותו - וכך להבטיח פעולה שקטה ומוצלחת ומעבר נכון של משברים ואתגרים קשים או מורכבים מאוד.וטיפ לסיום: עור של פיל היא היכולת להיות מוגן, אטום, מנותק, ראציונאלי, ממוקד במטרות וחסר כל רגש.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il