מאמרים - הטבע הוא תרופה לנפש - משום שהוא מחזיר אותנו לטבע שלנו הדפסה מאתר מאמרים

הטבע הוא תרופה לנפש - משום שהוא מחזיר אותנו לטבע שלנו

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]הטבע הוא תרופה לנפש - משום שהוא מחזיר אותנו לטבע שלנו / מאת יואב ברנזוןאנשים שחוששים מהטבעלטבע כוח מרפא. הוא ספוג בחיוביות, באנרגיית חיים. כשאנו הולכים בטבע ושוהים בטבע במשך כמה שעות, אנו סופגים את האנרגיה הזו ונטענים בה.אנשים שחוששים מהטבע הם אנשים הפוחדים מהטבע של עצמם. הטבעיות הבסיסית שלהם אינה מוכרת להם - היא נשכחה מהם לפני שנים רבות.להפיג מתחים באמצעות הטבעאל מול הים, בדיונות החוליות, ביערות ההרים או במדבר הרחב - שם אנו מסוגלים לרפא כמעט כל כאב, מתח, לחץ, חרדה או תסכול שמקנן בתוכנו. עצם השהייה במקומות הפתוחים והעוצמתיים האלה במשך כמה שעות ברציפות פותחת בתוכנו משהו שקט, עוצמתי ובריא.לכן, כשאתם לחוצים או מתוחים - לכו אל הטבע הקרוב אליכם. תנו לעצמכם לשכוח מהכל ופשוט להתמזג בטבע, באוויר הצלול, בריחות, ברוחות ובצבעים.הטבע הנעלה שלנובטבע אנו חופשיים יותר להיזכר בטבע הנעלה שלנו, ביכולות הספונטאניות שלנו, במקור ממנו באנו. הטבע מזכיר לנו את מי שהיינו בילדותנו - פשוטים, בריאים, טבעיים ומיידיים.כל היצירתיות שלנו נובעת מהחלק הטבעי שלנו. כשאנו שוהים בטבע - אנו טוענים את עצמנו באותה יצירתיות טבעית הנובעת לא מהראש שלנו אלא מהבטן שלנו.וטיפ לסיום: אל תתרחקו מהטבע. הקפידו לשהות בטבע כמה שעות בשבוע.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il