מאמרים - אל תמציאו את עצמכם - מצאו את עצמכם הדפסה מאתר מאמרים

אל תמציאו את עצמכם - מצאו את עצמכם

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אל תמציאו את עצמכם - מצאו את עצמכם / מאת יואב ברנזוןלהמציאאנשים שממציאים את עצמם כל פעם מחדש אינם אנשים שמחוברים לעצמם אלא אנשים שבורחים מעצמם כל חייהם. לכאורה, זה הכי קל להמציא את עצמך כל יום מחדש.למעשה, זה הכי קשה, משום שזה לא אמיתי ולכן זה תמיד זמני, שקרי, מלאכותי ורעוע. אנשים שממציאים את עצמם כל פעם מחדש חיים על קרקע חולית ואינם חשים שייכים, יציבים, רגועים ובטוחים בעצמם, כי כל הזמן הם חייבים להמשיך ולהמציא את עצמם מחדש.למצואלעומת זאת, אנשים שמוצאים את עצמם הם אנשים שמחוברים לעצמם. למצוא את עצמך זה הכי קשה, כי זה מחייב מסע אמיתי לתוך עצמך. אבל, ברגע שמצאת את עצמך - אתה רגוע ויציב, שלם ובמקום הנכון.אנשים שמחוברים לעצמם ומצאו את עצמם הם אנשים שחיים בצורה הקלה ביותר. הם אינם צריכים לחפש עוד, הוא עשו את המסע המפרך לתוך עצמם בהצלחה ועתה הם הגיעו "הביתה" ואין להם שום צורך להמציא את עצמם, להמשיך ולחפש, לחשוש מהבאות או לפחד מרמייה עצמית.התחברו לחלק האוטנטי שלכםבחרו למצוא את עצמכם ולא להמציא את עצמכם. חפשו את החלק האמיתי והאוטנטי שלכם. גם אם החיפוש הזה ייקח לכם זמן לא מבוטל - זה יישתלם לכם. אל תחמיצו את המסע שלכם לחיפוש עצמי - כי הוא היחיד היכול להחזיר אתכם הביתה.אם תמציאו את עצמכם - תאבדו את עצמכם ותחיו תמיד בתחושה של ארעיות, שקר עצמי, פוזה וחוסר ביטחון. אך אם תהיו מספיק רציניים כדי באמת למצוא את עצמכם - אתם תעלו על השביל הנכון, על דרך המלך, על המסלול הקל והנעים של החיים.וטיפ לסיום: כדי למצוא את עצמכם תידרשו לאורך רוח, לעומק, למוכנות להכיר את עצמכם באמת ולשקיפות עצמית חסרת פשרות.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il