מאמרים - מהו ההבדל בין קריאה מודעת לקריאה לא מודעת? הדפסה מאתר מאמרים

מהו ההבדל בין קריאה מודעת לקריאה לא מודעת?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהו ההבדל בין קריאה מודעת לקריאה לא מודעת? / מאת יואב ברנזוןקריאה מודעתקריאה מודעת היא קריאה הגיונית של דברים שבה החלק הרציונאלי והמנתח מעורב, בוחן, מסנן, שופט, מצנזר ומתעלם מדברים מסוימים.קריאה מודעת היא קריאה שיפוטית שאינה מקבלת דברים כפי שהם אלא בוחנת אותם, מנתחת אותם ומפעילה עליהם סוג של מניפולציה ועיבוד מוקדם, עוד בטרם הדברים נכנסו לתת-מודע שלנו.קריאה לא מודעתקריאה לא מודעת היא קריאה רגשית של דברים שבה החלק הרציונאלי אינו שותף ואינו מופעל, אלא מה שפועל הוא רק החלק הרגשי, המאמין והמקבל.קריאה לא מודעת היא קריאה מכילה, סופגת, מקבלת ו"בולעת" ה"מכניסה" את האינפורמציה שאנו קוראים - כפי שהיא - אל תוך נבכי התת-מודע שלנו, ללא כל מניפולציה, תוספת, גריעה או עריכה.מהי הדרך ללא מודע?כל האנשים מופעלים על ידי התת-מודע שלהם, אך רוב האנשים אינם יודעים כיצד להשתמש בתת-מודע שלהם או להגיע אליו, משום שהם אינם דוברים את השפה שלו.רוב האנשים מנסים להפעיל את התת-מודע שלהם בדרך מודעת, מה שכמובן אינו אפקטיבי ואינו מביא לתוצאות משמעותיות. לעומת זאת, חלק מהאנשים יודעים שכדי להפעיל את התת-מודע באופן אפקטיבי ולשלוט עליו לצרכים שלנו עלינו ללמוד להשפיע עליו בצורה לא מודעת, רגשית והוליסטית.וטיפ לסיום: הדרך אל הלא מודע היא ביצוע פעולות מודעות בצורה לא מודעת. דיבור בשפה לא מודעת, כמו קריאה לא מודעת או כתיבה לא מודעת, היא הדרך היחידה שהתת-מודע מבין.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il