מאמרים - מהם 6 השלבים בתהליך של העצמה אישית? הדפסה מאתר מאמרים

מהם 6 השלבים בתהליך של העצמה אישית?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהם 6 השלבים בתהליך של העצמה אישית? / מאת יואב ברנזון(1) ניקויאנשים ציניים, חלשים, סקפטיים וחסרי אמונה ועוצמה פנימית הם אנשים שעמוסים בפחדים, בשליליות, בצרות עין, בזכרונות מרים ובשנאה עצמית. כדי להגיע לעוצמה פנימית, עליהם לנקות את עצמם תחילה מכל ההצטברות השלילית הזאת.(2) טיהורלאחר הניקוי מגיע שלב הטיהור, בדיוק כפי שמחטאים פצע מוגלתי לאחר שנוקה. פירושו של שלב הטיהור הוא ניקוי עמוק, יסודי ואמיתי של ההצטברות השלילית שבתוכנו ומניעת מצב של הצטברות שלילית מחודשת בתוכנו על ידי רכישת הרגלי חיים חיוביים.(3) איזוןברגע שאנו פנויים לחיות את חיינו מחדש בצורה טהורה ונקייה יותר מבפנים - אנחנו מחפשים בפעם הראשונה את נקודת האיזון, את נקודת הבחירה, את המקום שבו אנו יכולים לפעול בצורה אחרת, שונה ואמיתית, לאחר שהמשא הכבד והמכביד של השליליות הוסר מעל כתפינו.(4) צמיחהבאמצעות הפנמה של תהליכי חשיבה חיוביים אנחנו מתחילים לצמוח, לראות את העולם אחרת, להגדיל ראש, לדמיין את המציאות מחדש, לבנות חזון פנימי גדול, יפה ומדהים ולהבין את יכולתנו לברוא וליצור את המציאות שלנו ולא רק להגיב לה.(5) מאבקבאמצעות האיזון והכוח המחודש שלנו לבחור - אנחנו מתחילים להיאבק על מה שחשוב לנו, כדי ליצור את אותו עולם חדש שבו אנו רוצים. המאבק הוא השלב שבו אנחנו מספיק מחוזקים ונחושים כדי לשבור את דפוסי העבר שלנו ולהשתחרר מהם אל דרכי פעולה חדשים, בונים ונכונים יותר עבורנו.(6) עוצמהעוצמה פנימית היא ההרגל הקבוע ליצור בכל רגע את חיינו, להיאבק על מה שחשוב לנו, לשמור על הגבולות שלנו, לבנות את עצמנו על בסיס חשיבה חיובית ולא לוותר לעולם על החלומות ועל האמיתות שלנו. כשאנו בשלים, עוצמתיים ומאוזנים - אנחנו יכולים לפעול בצורה קבועה מתוך הלב, הרגש, האהבה והחזון הפנימי שלנו.וטיפ לסיום: מי שחווה את 6 שלבי ההעצמה האישית - יחולל שינוי חיובי משמעותי ביותר בחייו.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il