מאמרים - בחיים אין בעיות - יש רק פתרונות הדפסה מאתר מאמרים

בחיים אין בעיות - יש רק פתרונות

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]בחיים אין בעיות - יש רק פתרונות / מאת יואב ברנזוןבעיותרוב האנשים עוסקים באופן כפייתי בבעיות שלהם. מרוב שהם עסוקים במה שמפריע להם ומתעסקים במחשבה על כך הם שוכחים מהחיים, מהיופי, מהאופטימיות ומהכוח החיובי.עיסוק כפייתי בבעיות רק מנציח אותן, מגביר אותן ומעצים אותן. עיסוק בבעיות אינו פותר את הבעיה אלא מסיט המון אנרגיה יקרה לכיוון הלא נכון - במקום לכוון את המשאבים והחשיבה לכיוון אחר לגמרי.פתרונותאנשים שעוסקים בפתרונות - הם אנשים נטולי בעיות. במקום לבזבז את זמנם על ניתוח הבעיות, דיבור מוגזם עליהם, חיטוט אינסופי בהם ועיסוק יומיומי בהם - הם מנבתים את האנרגיה היקרה שלהם במגוון הפתרונות האפשריים למצבם.מי שמשקיע את זמנו בפתרונות - ימצא אותם בסופו של דבר. מי שמשקיע את עיקר זמנו בפתרון בעיותיו - יפתור אותן בסופו של דבר. לעומת זאת, מי שהופך את הבעיה לעיקר ואת הפיתרון לטפל - ימשיך להיות תקוע כל חייו.למדו להתמקד בפתרונות ולא בבעיותהחיים זה מה שאתם מסתכלים עליו. אם אתם מסתכלים על בעיות - יהיו לכם בעיות וזה מה שתראו בחייכם. לעומת זאת, אם תלמדו ותחנכו את עצמכם להסתכל רק על הפתרונות - כל חייכם יהיו מסע של פתרונות, של זרימה, של עשייה, של הרמוניה ושל צירופי מקרים מפתיעים ונהדרים.למדו להתמקד בפתרונות ולא בבעיות, למרות הפיתוי הראשוני לרחם על עצמכם ולדוש בבעיות שלכם. עיסוק כפייתי בבעיות אינו פותר אותן. עיסוק שיטתי בפתרונות - הופך את חייכם למסע מהנה וקל.וטיפ לסיום: שאלו את עצמכם איזה אנשים אתם רוצים להיות - האם אתם רוצים להיות אנשי בעיות או אנשי פתרונות?

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il