מאמרים - כל דבר חדש עבורנו הוא בעצם מלאכותי הדפסה מאתר מאמרים

כל דבר חדש עבורנו הוא בעצם מלאכותי

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]כל דבר חדש עבורנו הוא בעצם מלאכותי / מאת יואב ברנזוןכל דבר חדש ושונה הוא מלאכותי בהתחלההליכה, דיבור, כתיבה, ציור - כל הפעולות הפשוטות הללו לכאורה היו בראשית חיינו מוזרות, שונות, חריגות ומלאכותיות עבורנו, רק משום שלא הכרנו אותן קודם לכן.למרבה האירוניה, אנשים רבים מתקשים לבצע שינויים בחייהם רק משום שהם סבורים - בטעות - שמדובר בהתנהגות מלאכותית ולא "טבעית". הם מסרבים לאמץ דרכי חשיבה והתנהגות חדשים רק משום שהם בטוחים שמדובר באימוץ של משהו לא טבעי."טבעי" הוא כל מה שאנו עושים או מאמינים בו המון זמןשימו לב, כל הדברים "הטבעיים" עבורנו הם דברים שנחשבים עבורנו טבעיים רק משום שאיננו מודעים להם, שאנו עושים אותם באופן אוטומטי ומשום שאנו פועלים לפיהם זמן רב.למעשה, כל הדברים שאנו עושים כיום היו מלאכותיים עבורנו בתחילת הדרך, ולאחר זמן רב וממושך של התרגלות והסתגלות הם הפכו עבורנו לטבע שני.כל התנהגות שנאמץ לאורך זמן רב תהפוך עבורנו לטבעית ואמיתיתאם לא נפחד ללמוד דברים חדשים, אם נאפשר לעצמנו להטמיע דרכי חשיבה והתנהגות אחרים וטובים יותר במשך זמן רב ואם לא נתקבע על "דרך טבעית אחת" - נוכל להשתנות בקלות וכמעט ללא התנגדויות פנימיות.הטבע השני שלנו הוא כל מה שאנו מאמצים לחיינו כהרגל חיים. לכן, בכוחנו בלבד לבחור מה יהיה הטבע השני שלנו, כיצד ומתי לשנותו.וטיפ לסיום: כל שינוי מתחיל בפתיחות לאמץ דברים חדשים וביכולת להתגבר על תחושת הזרות והמלאכותיות הראשונית.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il