מאמרים - כל אחד צריך להרים את הדגל שלו הדפסה מאתר מאמרים

כל אחד צריך להרים את הדגל שלו

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]כל אחד צריך להרים את הדגל שלו / מאת יואב ברנזוןמה הדגל שלך?הדגל הוא ההצהרה שלך לעולם, סך הערכים שלך, מה שחשוב לך באמת בחיים. הדגל יכול להיות "אני תמיד מנצח", "אני עדין", "אני פריק", "אני רוחני", "אני אוהב לאהוב", "אני חנון", "אני הומו" וכו'.דגל לא מורם הוא כמו אדם לא קיים. בלי הדגל אין משמעות לחיינו כי אין לנו הצהרה, אין לנו ערכים, אין לנו זהות בלעדי הדגל ואנו כאילו תלושים ומנותקים מעצמנו מהזיהוי העצמי שלנו.האם נמר יכול להיות משהו חוץ מנמר?נמר אינו יכול להיות שום דבר חוץ מנמר. אפילו אם הנמר ינסה להיות מישהו אחר - הוא לעולם לא יצליח. אם הוא לא יאפשר לעצמו להיות נמר - הוא לא יהיה שום דבר אחר. גם אם לדעתו של הנמר, להיות נמר זה לא יפה ולא מנומס, לא אסטטי ופראי מדי - עדיין אין לנמר ברירה אלא להיות נמר.אנשים אינם יכולים להיות אלא רק מי שהם. הדגל הוא הזהות שלנו, ואיננו יכולים להיות משהו שאינו חקוק בדגל שלנו. הבעיה מתחילה מכך שאנשים מסתירים את הדגל שלהם מעצמם ומאחרים, מנסים להיות משהו שהם לא, מתביישים באני האמיתי שלהם ואינם מוכנים להניף את הדגל שלהם בגאווה.להרים את הדגל מחדשלהרים את הדגל מחדש פירושו להבין תחילה מי אנחנו ומהו הדגל שלנו. לבחון האם אנו מסתירים את הדגל שלנו ואיננו מניפים אותו בגאווה. ולבסוף, להחליט להניף את הדגל שלנו מחדש בצורה ברורה וללא בושה.נסו להגדיר את עצמכם. נסו לזהות מי אתם באמת מאחורי המסכות. השתדלו להיות כנים עם עצמכם ולזהות את הצרכים האמיתיים והמניעים העמוקים שלכם. ברגע שהדגל שלכם יהיה ברור - הניפו אותו גבוה למעלה.וטיפ לסיום: כל אדם זקוק לדגל כדי להרגיש שייך לעצמו.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il