מאמרים - מהם שלושת הגלגלים להצלחה בחיים? הדפסה מאתר מאמרים

מהם שלושת הגלגלים להצלחה בחיים?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהם שלושת הגלגלים להצלחה בחיים? / מאת יואב ברנזוןהגלגל מקצועיהצלחה בחיים מבוססת על הצלחה בשלושה גלגלים. כל גלגל תומך בהצלחה של גלגל אחר ושלושתם יחד יוצרים את ההצלחה האמיתית, השלמה והמלאה בחיים האלה.הגלגל המקצועי הוא גלגל העבודה והמקצוענות. כדי להצליח בגלגל הזה יש להימנע מבטלה ולהקפיד על תעסוקה טובה ומלאה כל החיים, יש להקפיד על למידה מדורגת ועקבית של תחום מסוים, על התמסרות למקצוע מסוים, על התמקצעות ומקצוענות ללא פשרות, על אהבה למקצוע ועל התחייבות למקצוע בכל תנאי.הגלגל הזוגיכדי להבטיח הצלחה בגלגל הזוגי יש להקפיד על הבנת העצמי, על לימוד ומודעות עצמית, על התחברות למי שאנחנו, על מיפוי הצרכים הרגשיים האמיתיים שלנו ועל בחירת בן זוג מתאים באמת.הגלגל הזוגי כולל בתוכו את האהבה, הרכות, ההתמסרות לאחר, בניית זוגיות מתפקדת וחמה, בניית בית ומשפחה, טיפול בילדים וגידולם הנכון והשקעה של זמן, אנרגיה וכוונה בהצלחה הזוגית ובבני הזוג.הגלגל הרוחניהגלגל הרוחני הוא לב ההצלחה בחיים. בלעדיו, לעולם לא תהיה ההצלחה מלאה. כדי להצליח בגלגל הזה יש לפתח מודעות רוחנית ויש להתחבר לכוחות הגבוהים שבתוכנו.כדי להשיג זאת יש ללמוד קורסים רוחניים, יש להגיע לטיפול, יש לבנות ולחזק את האמונה, ליצור תחביבים שאוהבים, להשקיע זמן, אנרגיה וכוונה בחלק הרוחני שלנו, לצאת לחופשות, לעשות הפסקות, לבנות משמעת וחוסן עצמי, לקיים מיניות גבוהה ואינטימית ולתת מעצמנו בחינם לאחרים.וטיפ לסיום: מי שמחלק את זמנו בצורה מאוזנת בין שלושת הגלגלים ימצה את חייו ויגיע לחיים שלמים, מאושרים, בריאים ונכונים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il