מאמרים - מה סוד האהבה האמיתית וכיצד תוכלו לגעת בה? הדפסה מאתר מאמרים

מה סוד האהבה האמיתית וכיצד תוכלו לגעת בה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מה סוד האהבה האמיתית וכיצד תוכלו לגעת בה? / מאת יואב ברנזון"ואהבת"אהבה היא בחירה מודעת. זה לא משהו שרק קורה לך, זה משהו שאתה יוצר, מחליט, בוחר ומבצע מתוכך. מי שמחכה שהאהבה שבתוכו תבוא מאליה כל הזמן - משלה את עצמו ומנוון את יכולת האהבה האמיתית שבו.אהבה היא משהו אקטיבי - לא פאסיבי. לכן, אם ברצונכם לאהוב ולגעת באהבה אמיתית - עליכם דווקא ליזום אותה תמיד מתוככם. עליכם ליזום אותה ולא להפסיק או להתייאש גם כשקשה או לא נוח. עליכם להאמין בעצמכם ובאחרים דרך האהבה האקטיבית שלכם. עליכם לרצות לאהוב, אחרת לא תאהבו באמת לעולם."לרעך"אהבה אמיתית היא אהבה לכל האנשים ולא רק לאהובים. אדם אוהב - פשוט אוהב. הוא אוהב אדם, באשר הוא. הוא אינו מפריד בין אנשים "רגילים" לאנשים "מיוחדים" - אלא הוא מתחבר למגוון עצום של אנשים ברמה הרגשית והמיידית.אם יש בכם אהבה - האהבה שבכם מספיקה לכולם. אם אתם אוהבים - תגלו שאתם מסוגלים לאהוב הרבה אנשים ולא רק אדם בודד אחד. אל תגבילו את האהבה שלכם לזמנים מסויימים, לאנשים מסויימים או למצבים מסויימים. השתדלו לאהוב בצורה רציפה, מתמשכת, יומיומית ואמיתית לכמה שיותר אנשים בכמה שיותר מצבים."כמוך"אין אפשרות לאהוב אחרים יותר מאשר את עצמנו. לכן, אל תאהבו אחרים יותר מאשר את עצמכם כי זה זיוף, זה שקר, זה מלאכותי וזה אף פעם לא נקי. אל תתנשאו מעל אחרים ואל תעריצו אחרים על חשבון עצמכם. הקפידו לאהוב אנשים בגובה עיניים - כי זו האהבה האמיתית. אל תניחו לאחרים להיות מעליכם או מתחתיכם - שמרו על איזון, הדדיות, כבוד ושיוויון מולם.נסו לאהוב אחרים בדיוק כפי שאתם אוהבים את עצמכם - לא פחות ולא יותר, כי זו האהבה הכי אמיתית והכי נקייה שתהיה לכם. זכרו, אם ברצונכם לאהוב אנשים - התחילו בכך שתאהבו את עצמכם יותר ויותר, מיום ליום, משעה לשעה. אתם תופתעו לגלות שככל שתאהבו את עצמכם יותר, תתחברו לעצמכם יותר, תהיו טובים, אינטימיים ורכים יותר עם עצמכם - כך בדיוק תנהגו עם אחרים, כך בדיוק תאהבו אחרים, כך בדיוק תשפרו את יחסיכם עם אחרים, וכך בדיוק תגרמו לאנשים אחרים להשיב לכם באותה המטבע.וטיפ לסיום: אהבה אמיתית היא "ואהבת לרעך כמוך" - הבחירה לאהוב אחרים בדיוק כמו עצמנו, יותר ויותר ובצורה יומיומית.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il