מאמרים - כיצד מגיעים לשלמות עצמית ולאוטנטיות? הדפסה מאתר מאמרים

כיצד מגיעים לשלמות עצמית ולאוטנטיות?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]כיצד מגיעים לשלמות עצמית ולאוטנטיות? / מאת יואב ברנזוןלאיזה מחנה אתם שייכים?אנשים רבים אינם שייכים לשום מחנה. אין להם דעות מוצקות, הם מתקשים לנקוט עמדה, הם מתקשים לבחור, הם מתקשים להגדיר מי הם או מהם הם מעדיפים או רוצים.למעשה, רוב האנשים חיים באי בהירות פנימית מובנית. דווקא האנשים המצליחים יותר הם בדרך כלל גם הברורים יותר לעצמם, ולכן גם הנחושים ביותר.אדם צריך לדעת מהן העמדות הקבועות שלוללא עמדות ברורות - אנו הולכים לאיבוד. ללא קוים ערכיים ברורים - אנו נסוגים עוד ועוד למקומות שאיננו רוצים להיות בהם. ללא מלחמה על מה שחשוב לנו - חיינו מאבדים ממשמעותם.אדם אוטנטי יודע מהן העמדות הקבועות שלו. הוא אינו מתפתל או מגמגם וגם לא מסתתר מאחורי ניסוחים מעורפלים. הוא ברור, גם אם עליו לשלם על כך מחיר יקר.כשאתה בוחר צד - אתה נהיה אוטנטי וברורבחירת צד היא צעד של בגרות ושלמות עצמית. אנשים שבוחרים צד - חיים בשלמות גדולה יותר עם עצמם. לעומתם, אנשים שנמנעים מלבחור באיזה מחנה הם, איזה עמדות יש להם, על מה הם מוכנים להילחם ואיפה עובר הקו האדום שלהם - מפחדים להראות את עצמם.במצבי סכנה או קיום כל אדם חושף את עמדותיו ודעותיו האמיתיות. אלא שבחיים הרגילים רוב האנשים מסתירים את העמדות הללו, ושומרים אותם לעצמם, וכך מחמיצים את המיצוי השלם והאוטנטי של מי שהם ומה שהם.וטיפ לסיום: אדם אוטנטי הוא אדם היוצא אל האור. הוא אינו מסתיר את עצמו אלא חי בגלוי, בשלמות ובביטחון.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il