מאמרים - מה הגיל שלכם? הדפסה מאתר מאמרים

מה הגיל שלכם?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מה הגיל שלכם?

בחנו את עצמכם - באיזה גיל אתם באמת נמצאים? / מאת יואב ברנזוןהגיל הרגיל הוא הגיל הכרונולוגיהגיל הכרונולוגי שלכם אינו משקף את המקום האמיתי בו אתם נמצאים בחייכם. שימו לב, הגיל הכרונולוגי שלכם הוא אמנם הגיל שלכם מבחינה טכנית, אך מבחינה מהותית הוא אינו משנה דבר ואינו משקף דבר עליכם.לגיל הכרנולוגי שלכם אין כמעט שום משמעות אמיתית על חייכם, מלבד ממספר דברים טכניים כמו כניסה לבית הספר, התגייסות לצבא וכדומה. מעבר לפרטים טכניים אלה, הגיל הכרונולוגי שלכם הוא גיל מטעה ומסוכן מאוד. רוב האנשים, למרבה הצער, מצפים מעצמם להיות במקום מסויים רק מעצם העובדה שהם הגיעו לגיל מסויים, מבלי לבדוק כלל האם הם אכן בשלים לכך ואכן הגיעו לשם מבחינה רגשית.הגיל האמיתי הוא הגיל הרגשיהגיל היחיד האמיתי שלכם הוא הגיל הרגשי שלכם. זהו הגיל שקובע באמת היכן אתם נמצאים, מהם היכולות שלכם, מה אתם מסוגלים לעשות ועם מה אתם מסוגלים להתמודד כעת.יש אנשים צעירים שהגיל הרגשי שלהם הוא מתקדם - אלה אנשים בוגרים, חזקים, פתוחים ובריאים. לעומת זאת, ישנם אנשים מבוגרים שהגיל הרגשי שלהם הוא נמוך - אלה אנשים ילדותיים, תקועים, צדקניים ומוגבלים.מה שאתם מסוגלים לעשות עכשיו מסמל את הגיל הרגשי שלכםאינכם יכולים לעקוף את הגיל הרגשי שלכם או להתעלם ממנו. אינכם יכולים לחשוב שהגיל הכרונולוגי שלכם קובע משהו או אומר משהו על עצמכם - כי הוא לא. מה שקובע הוא רק הגיל הרגשי שלכם: הוא זה הקובע את הבשלות שלכם לעבוד, להתחתן, להביא ילדים, להקים עסק, לנהל בית, לבנות משפחה ולהיות מאושרים ומסופקים בחייכם.רוב הצעירים הם "זקנים" בראש ומוגבלים מאוד מבחינה רגשית, ואילו רוב המבוגרים יותר לומדים כיצד להיות "צעירים" בראש, משוחררים ואמיתיים יותר. האירוניה היא, שככל שאנו מתבגרים יותר מבחינה כרונולוגית - כך אנו נעשים צעירים יותר, משוחררים יותר ופתוחים יותר מבחינה רגשית.וטיפ לסיום: כל אתגר או משימה שאתם עומדים בה לראשונה בצורה בטוחה, רגועה, יצירתית וטבעית - מעידים כי גדלתם בעוד פסיעה אל תוך הגיל הרגשי שלכם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il