מאמרים - מה ההבדל בין פירגון מזוייף לפירגון אמיתי? הדפסה מאתר מאמרים

מה ההבדל בין פירגון מזוייף לפירגון אמיתי?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מה ההבדל בין פירגון מזוייף לפירגון אמיתי? / מאת יואב ברנזוןכשאין לך - הפירגון שלך מאולץהומלס אינו יכול לפרגן באמת לשכניו העשירים - משום שאין לו מאיפה לפרגן. פירגון ממקום של חוסר אינו יכול להיות פירגון אמיתי אלא רק פירגון מאולץ ומזוייף.אמנם זה מאוד יפה, מוסרי ואסטטי לפרגן בכל מצב ולכל אחד. אולם רוב האנשים דורשים מעצמם לפרגן לאחרים גם כשאין להם, מה שיוצר אצלם מלחמות פנימיות, קנאות מוסתרות, כעסים מודחקים ומתח נפשי עצום.כשיש לך - רק אז הפירגון שלך יכול להיות אמיתיבמקום לכפות על עצמכם דבר בלתי אפשרי ולא אנושי - עליכם להבין שפירגון אמיתי באמת נובע אך ורק ממקום של שפע אמיתי.שימו לב, כשיש לכם - אתם יכולים לפרגן באמת גם לאחרים כדי שיהיה להם את מה שיש לכם. לעומת זאת, כשאין לכם - הפירגון שלכם מזוייף וחלול והוא למראית עין בלבד. עמוק בפנים - אתם תמיד רוצים שיהיה לכם את מה שאתם מפרגנים לאחרים.פרגנו לעצמכם תחילההמפרגנים האמיתיים ביותר הם תמיד אלה שלא אכפת להם לפרגן לכם והם אינם מאויימים מההצלחות שלכם - כי הם עשו זאת בעצמם והצליחו בחיים שלהם. לעומת זאת, המפרגנים המזוייפים ביותר הם אלה שאין להם כלום והם לא הצליחו להשיג לעצמם דברים - ורק מפרגנים לכם עוד ועוד הצלחות.אם אתם רוצים להיות מפרגנים אמיתיים לאחרים - תתחילו בכך שתפרגנו לעצמכם עוד ועוד הצלחות, תתחילו בכך שתטפחו לעצמכם על הכתף בכל פעם שאתם מתגברים על קשיים, התחילו בכך שתחשבו על כך שאתם זכאים לפרגון מעצמכם.וטיפ לסיום: מי שבאמת מפרגן לעצמו הצלחות מסוגל לפרגן לאחרים בכנות ובצורה אוטנטית.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il