מאמרים - עודף מנוחה מזיק לעירנות שלנו - מדוע? הדפסה מאתר מאמרים

עודף מנוחה מזיק לעירנות שלנו - מדוע?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]עודף מנוחה מזיק לעירנות שלנו - מדוע? / מאת יואב ברנזוןעשייה מובילה לאנרגטיות גדולה יותרככל שאתם עושים יותר - כך אתם נטענים ביותר אנרגיות, ביותר חיוניות, ביותר אופטימיות וביותר כוח לעשות עוד. לעומת זאת, כאשר אתם נחים יותר מדי - אתם מנוונים את עצמכם ומחלישים את עצמכם.שימו לב, מי שנח או ישן מספר רב של שעות בלילה (היפרסומניה) הוא בדרך כלל אדם עייף, יגע, מדוכא, פסימי וחסר כוחות. הוא גורם לעצמו לחולשה ולדיכאון- משום שהוא מכניס עודף שינה ויתר מנוחה לחייו.עודף מנוחה גוזל מאתנו אנרגיה והופך אותנו לחלשים ולמנווניםעודף מנוחה ובמיוחד עודף שינה הוא דבר מזיק ביותר לאיכות חיינו. לכאורה, ככל שנישן יותר - כך נהיה עירניים וחיוניים יותר. למעשה, אין טעות גדולה מזו.היזהרו מלישון שעות ארוכות - כי בכך אתם פוגעים בתפקוד שלכם. עודף שינה גוזל מאתנו אנרגיה ולא מעניק לנו אנרגיה, ולכן הוא הופך אותנו לחלשים, לישנוניים, לחסרי כוחות ולמנוונים.למדו לעשות הרבה ולנוח מעט אך בצורה אפקטיביתאם אתם רוצים להרגיש אנרגטיים ולהיות אנשים חיוביים ואופטימיים, אנשים מלאי שמחה וכוח - למדו לעשות הרבה, למדו להיות עסוקים כל היום, למדו לנצל כל דקה לעשייה, למדו להיות בעשייה מתמדת, ולמדו לנוח רק מעט.מנוחה או שינה אפקטיבית היא מנוחה קצרה, ממוקדת, המאפשרת לנו להשקיט את המחשבות הרבות המתרוצצות בראשנו. זכרו, השינה היחידה שתורמת לנו ומזינה את גופנו ואת נפשנו באנרגיות טובות ואיכותיות היא שינה עמוקה, שינת החלום, שינה שבה אנו מתחברים ישירות ובצורה מלאה ללא מודע שלנו (שנת REM).וטיפ לסיום: איננו זקוקים לבזבז שעות שינה רבות כדי להזין את עצמנו מחדש בשינה בריאה.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il