מאמרים - אם תצליחו לנטרל את הדרמה מהחיים שלכם - תגלו את החיים הטובים הדפסה מאתר מאמרים

אם תצליחו לנטרל את הדרמה מהחיים שלכם - תגלו את החיים הטובים

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אם תצליחו לנטרל את הדרמה מהחיים שלכם - תגלו את החיים הטובים / מאת יואב ברנזוןקטסטרופות, היסטריות, התמוטטויות ופאניקות אינן תורמות לחייכם דברדרמות נובעות מהמקום הכי בודד, מסכן, מפוחד והרסני שבנו. רבים משכנעים את עצמם - בטעות - שדרמות יוצרות ענייין, מניעות תהליכים, מוסיפות מעט פלפל בחיים, שוברות את השגרה. למעשה, אין שמץ של אמת בכך.דרמות הם הכלי שבאמצעותו אנו הורסים לעצמנו את החיים, מסיטים את הרכב שלנו מהכביש, מפילים את עצמנו מהצוק ושוברים לעצמנו את הראש, את הלב ואת הבטן. דרמות הם הדרך שלנו למות מבפנים, ולהישאר ללא אוויר בריאות. דרמות הם הדרך שבה אנו מכים, חובטים ומקיזים את דמינו.מי שמנטרל דרמות - לוקח מהחיים רק את הטובהחיים הטובים הם חיים של כל כך הרבה עוצמה, יופי, שלמות וכוח - שדרמה רק מסרסת אותם. החים הטובים הם חיים כל כך קסומים - שהדרמה רק מרוקנת אותם ומכערת אותם. במקום למלא את הריקנות, השעמום והמתח שלכם בדרמה היסטרית - מלאו אותה בדברים חיוביים.אם תלמדו לקחת דברים בפרופורציה, להישאר מאוזנים יותר ויותר, להיות שלווים ושקטים מבפנים, לא להיטלטל מצד לצד, לחשוב חיובית ולהתנהג ברכות - תגלו שחייכם נפלאים וטובים, וששום דבר ואף אחד לא יכול לקחת לכם את החיים שלכם ולהפוך אותם על פניהם.כיצד מנטרלים דרמות?כדי להוציא את הדרמות מחייכם עליכם לאמץ הרגלי חיים חדשים ואחרים - ללמוד לתכנן את החיים יותר מראש, להרשות לעצמכם לעצב אותם כפי שנוח לכם, להיות פחות מופתעים מדברים שעמוק בליבכם ידעתם שממילא יקרו, להיות אנשים יותר מקבלים.עליכם להפסיק להסיק מסקנות חפוזות, לשמור על גישה יציבה לחיים, להשקיע בבנייה וטיפוח של הביטחון העצמי שלכם, תמיד לחפש את הזווית החיובית בכל טרגדיה שקורית לכם, ללמוד להפוך את החיים למשהו יותר רך ורוחני ולהסתכל על החיים יותר כעל משחק צבעוני ולא כעל משהו של שחור ולבן, צדק ועוול, אמת ושקר.וטיפ לסיום: אם תהיו פחות דרמטיים תביאו לחייכם יותר ריפוי, מרגוע ועוצמה.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il