מאמרים - אהבת הקהל היא דבר מסוכן - מדוע? הדפסה מאתר מאמרים

אהבת הקהל היא דבר מסוכן - מדוע?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אהבת הקהל היא דבר מסוכן - מדוע? / מאת יואב ברנזוןסגידה לאהבת הקהל היא הדרך הבטוחה לשנאה עצמיתמי שבונה את הצלחתו האישית על אהבת הקהל הוא אדם שאינו יודע כיצד לאהוב את עצמו. ברגע שאדם קובע את הצלחתו או את כישלונו לפי מה שאחרים חושבים עליו - הוא הופך לשבוי נצחי בידי אחרים ומוותר על השליטה בחייו.אנשים שמכורים להערצת ואהבת הקהל הם בדרך כלל אנשים שקיבלו כמויות מוגזמות של תשומת לב ואהבה בצעירותם. הם פועלים לפי מה שהם חושבים שימצא חן בעיני הקהל במקום לפעול לפי מה שנכון עבורם. הם חיים לפי סקרים, הם הולכים לאן שהרוח נושבת, הם תמיד מתאמצים ככל יכולתם להיות "הכי בסדר" והם מוותרים על האמת שלהם כדי להמשיך ולהיות רצויים. אנשים כאלה שונאים את עצמם מבלי להיות לגמרי מודעים לכך, כי הם מורגלים לאהוב את עצמם דרך אהבת אחרים ולא ישירות דרך עצמם.לאהוב את עצמי - להיגמל מאהבת הקהלמי שאוהב את עצמו אינו מייחס משקל לאהבת הקהל אליו משום שיש לו מקור נצחי ותמידי לאהבה - עצמו. לעומת זאת, מי שמזין את עצמו באהבה מבחוץ - תלוי וזקוק באופן כרוני "למילוי תמידי" מאחרים, מה שהופך אותו לעבד נרצע לגחמות הקהל והחברה שסביבו.למדו לאהוב את עצמכם דרך עצמכם ולא דרך אהבת הקהל. למדו לחיות ולפעול לפי האמת הפנימית שלכם ולא לפי תכתיבי החברה וציפיות החברה מכם. למדו לא להיות עבדים של אחרים אלא מלכים של עצמכם. למדו להיגמל מאהבת הקהל - כדי שתוכלו לשוב ולאהוב את עצמכם ישירות ובצורה אוטנטית.כיצד לאהוב את עצמי בצורה שלמה ובריאה?הדרך היחידה לאהוב את עצמנו בצורה שלמה ובריאה היא להיות נאמנים לחלוטין לעצמנו, ללב שלנו, לילד הפנימי שבתוכנו. מי שחי לפי צו ליבו ומצפונו תמיד יישאר חזק, יציב, שלם עם עצמו ונקי לבב. לעומת זאת, מי שמחפש תמיכה ואהבה מבחוץ תמיד יישאר גלמוד, נטוש, מוחלש ומאוכזב מאנשים שהחסירו ממנו אהבה או שבגדו בו.לעולם לא תוכלו לרצות את כל העולם. לעולם לא תוכלו לגרום לכל העולם לאהוב אתכם. יותר מכך, זה לא משנה כמה אנשים אוהבים אתכם - מה שקובע הוא עד כמה אתם אוהבים את עצמכם. ושימו לב, ככל שתניחו לאנשים אחרים לאהוב אתכם במקום שאתם תאהבו את עצמם - כך החיים שלכם יילכו ויתדרדרו, ואתם תהפכו אנשים חלשים, אפטיים, חסרי רגש, הרסניים ושליליים.וטיפ לסיום: כל משבר בחייכם הוא תוצאה ישירה מכך שפשוט הפסקתם לאהוב ולטפח את עצמכם במשך תקופה ארוכה.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il