מאמרים - מה ההבדל בין חיים לפי הספר לבין חיים לפי הרגש? הדפסה מאתר מאמרים

מה ההבדל בין חיים לפי הספר לבין חיים לפי הרגש?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מה ההבדל בין חיים לפי הספר לבין חיים לפי הרגש? / מאת יואב ברנזוןחיים לפי מה שצריךחיים לפי הספר הם גיהנום עלי אדמות. מי שכופה על עצמו לחיות לפי הספר, במקום לחיות על פי מה שנכון ומרגיש לו מתאים, אף פעם לא יהיה מאושר בחייו, משום שהאושר נובע מהלב ולא מהסרגל.החיים האמיתיים הם סובייקטיביים לחלוטין. אין חיים אובייקטיביים - רק חיים אישיים. עצם המחשבה שכולנו אמורים לחיות על פי אותו הספר ואותם התנאים היא מגוחכת לחלוטין. זכרו, החיים אינם מעבדה - הם רקמה אנושית חיה ונושמת שזזה ומשתנה כל הזמן, בכל רגע ורגע.חיים לפי מה שנכוןכשאתם חיים על פי מה שנכון לכם - אנשים רבים יכעסו עליכם. כשאתם חיים על פי מה שמרגיש לכם - אנשים רבים יבקרו וישפטו אתכם. כשאתם חיים על פי מה שנכון לכם - אנשים רבים ינודו בראשם לשלילה ויגנו אתכם. זכרו, האנשים האלה יבקרו וישפטו אתכם רק כי הם אינם יודעים או אינם מעיזים להיות אמיתיים עם עצמם.זכרו, אל תתחתנו בגיל 28 או 30 רק בגלל שזה מה שצריך לעשות בגיל הזה. אל תלמדו משפטים או רפואה רק בגלל שזה המקצוע שמצפים מכם ללמוד. אל תקחו משכנתא רק כי כולם לוקחים ואחר כך מתחרטים. אל תתפשרו עם החיים רק בגלל שממילא כולם מתפשרים. אל תוותרו על החלומות שלכם רק כי מצפים מכם להיות רציניים ובוגרים.אל תהיו מתוכננים מדי - החיים הם משהו יצירתיהשתדלו שלא להיות מתוכנתים ורציונאליים מדי בחיים - כי החיים הם אף פעם לא נוסחה יבשה. זכרו, החיים הם משהו יצירתי, חי ורגשי. אם תנסו להכניס את החיים שלכם לנוסחאות נוקשות ומיובשות - אתם תסבלו סבל רב מאוד, כי אתם פועלים כנגד הרגש והיצירתיות הטמונה בכם.החיים הם ספר לא כתוב, הם הפתעה שאנו יוצרים במוחנו ובליבנו. תנו לחיים לגעת בכם בכך שתלמדו להיות יצירתיים ודינאמיים כמו החיים.וטיפ לסיום: האנשים הכי מדוכאים ומתוסכלים בעולם הם האנשים שבחרו לחיות לפי מה שצריך ומצופה מהם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il