מאמרים - מהי הצבת גבולות וכיצד מבצעים אותה? הדפסה מאתר מאמרים

מהי הצבת גבולות וכיצד מבצעים אותה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהי הצבת גבולות וכיצד מבצעים אותה? / מאת יואב ברנזוןמהי הצבת גבולות?הצבת גבולות היא היכולת להביע את עצמנו בצורה מדויקת ולהדגיש היכן פוגעים בנו, מזלזלים בערכים שלנו או מפרים את החוקים הפנימיים שבהם אנו מאמינים.הצבת גבולות איננה מלחמה והתרסה מצד אחד והיא גם איננה התרפסות והתלקקות מצד שני. הצבת גבולות היא תקשורת אמיתית, ישירה ובגובה עיניים שאומרת את האמת מבלי לפחד מהתוצאות ומבלי להתרגש או לחשוש מהתגובות.חשיפת הקווים האמיתיים שלנוחשיפת הקווים האמיתיים שלנו היא למעשה חשיפת מי שאנחנו באמת. חשוב מאוד לחשוף כל הזמן את הקווים האמיתיים שלנו כדי להזכיר לעצמנו מי אנחנו וכדי לחשוף בפני אנשים אחרים את זהותנו האמיתית.אנשים רבים בורחים מחשיפת הקווים האמיתיים שלהם. הם מסתירים את עצמם וכתוצאה מכך הם מחלישים את עצמם, נקלעים למצבים לא נוחים, מתקשרים בצורה מבולבלת ומלאת סתירות, משקרים לעצמם ולאחרים ומקריבים לא פעם את עצמם ואת האמת שלהם על מזבח ה"לא נעים לי".להפסיק את המשחקבמקום לשחק משחק מדומה - עדיף וכדאי דווקא לחשוף את האמת. הצבת גבולות היא ההרגל לחשוף את האמת שלנו על בסיס קבוע במילים ובמעשים מול אחרים.מי שמפסיק את המשחק ומתנהל בצורה אמיתית - יוצר לעצמו גם מציאות מאוד אמיתית, מרתקת ומאתגרת. במקום זיוף, שקר ומריחה - נוצרים אוטנטיות, אינטגריטי ועוצמה.וטיפ לסיום: צרו לעצמכם שורה של גבולות ערכיים שבהם אתם מאמינים. התנהגו לפי אותם גבולות ערכיים ואל תאפשרו לאף אחד להפר את הערכים הללו מולכם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il