מאמרים - ביטחון עצמי מבוסס על 3 שכבות הדפסה מאתר מאמרים

ביטחון עצמי מבוסס על 3 שכבות

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]ביטחון עצמי מבוסס על 3 שכבות / מאת יואב ברנזון

ביטחון שכליביטחון עצמי מבוסס על מספר שכבות. ביטחון שכלי הוא הביטחון בכושר החשיבה שלנו, בכושר הניתוח, ביכולת שלנו להבין דברים, לקבל החלטות, לפעול בצורה נכונה ולהגיע לתוצאות טובות בחיים.ביטחון שכלי הוא התחושה שיש לנו שכל, שאיננו טיפשים, שאנו מספיק מבינים וחכמים, שאנו יודעים להסתדר בחיים ולפתור בעיות טכניות, שאנו לא נחותים ולא פחותים מאף אחד, שאנחנו מספיק משכילים, שיש לנו סקרנות בריאה, שאנו מצליחים ללמוד ולהבין דברים חדשים, שאנו מסוגלים לפתח מיומנויות חדשות ושדברים שאנו חושבים ומבינים אכן מתרחשים גם במציאות ומהווים הוכחה לכך שאנו חושבים נכון.ביטחון רגשיביטחון רגשי הוא הביטחון בכושר החברתי שלנו, ביכולת שלנו להסתדר עם אנשים במקום לריב איתם, באינטליגנציה הרגשית שלנו, בכישרון שלנו לבטא את עצמנו בצורה שיבינו אותנו וביכולת שלנו לפתור קונפליקטים ומצבים אנושיים מורכבים.ביטחון רגשי היא התחושה שיש לנו לב, שאנחנו אנשים נחמדים, שאוהבים אותנו, שאנו יודעים להתחבר לאנשים, שאנו יודעים לקבל תשומת לב אישית, שלמישהו אכפת מאיתנו, שאיננו דחויים או פחותים מאף אחד, שאנחנו יודעים להיות בני אדם, שאנחנו מסוגלים להתחזק ולהתפתח מבחינה אנושית, שאנחנו מסוגלים לסלוח ולחיות בשלום עם עצמנו ועם אחרים.ביטחון פיזיביטחון פיזי הוא הביטחון בגוף שלנו, מידת האהבה שלנו אליו, מידת תחושת שביעות הרצון שלנו ממנו, העובדה שאנו מרגישים שלמים איתו, התחושה שאנו יפים, אטרקטיביים ומושכים.ביטחון פיזי היא התחושה שהגוף שלנו בריא, שהוא מתפקד היטב, שאנחנו אוהבים אותו ושהוא אוהב אותנו, שאין לנו בעיות בריאותיות, שאנו סומכים על הגוף שלנו, שאנו יודעים לעבוד איתו, לכבד אותו ולתת לו את כל מה שהוא צריך כדי שהוא ימשיך לשרת אותנו, שלא כואב לנו דבר, שאנו מרגישים שבורכנו בגוף יפה ושאנחנו מרגישים שבני המין השני מכבדים, רוצים, אוהבים ומשתוקקים אל הגוף שלנו.וטיפ לסיום: ביטחון עצמי שלם ומלא מבוסס על חיזוק וטיפוח 3 שכבות הביטחון: השכלי, הרגשי והפיזי.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il