מאמרים - מהי התמכרות ליוקרה ולאילו מצבים היא מובילה? הדפסה מאתר מאמרים

מהי התמכרות ליוקרה ולאילו מצבים היא מובילה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהי התמכרות ליוקרה ולאילו מצבים היא מובילה? / מאת יואב ברנזוןפזרנות כפייתיתהתמכרות ליוקרה מביאה לפזרנות כפייתית. אנשים שמכורים ליוקרה הם אנשים שיקנו תמיד רק את הטוב ביותר והאיכותי ביותר, שלא יחסכו בדבר ושיקיפו את עצמם עם מיטב הדברים.הבעיה המרכזית עם פזרנות כפייתית והתמכרות ליוקרה הוא שהיא מביאה לחובות עצומים, לחיסרון כיס ובאופן אירוני לתחושה עמוקה של מחסור, לחץ, מתח ומוגבלות.יוקרה מעל לכלאנשים ששמים את היוקרה מעל לכל הם בדרך כלל אנשים שמקיפים את עצמם במותגים, במוצרים ובאביזרים יקרים ויוקרתיים מאוד - ומזניחים את כל יתר תחומי חייהם.הם יזניחו חיי משפחה ואהבה, הם יזניחו את ילדיהם, את הזוגיות שלהם, את היחסים שלהם, את הנישואים, את חשבון הבנק שלהם, את התוכניות שלהם לחיים, אפילו את העבודה שלהם - הכל בשביל הסטאטוס והיוקרה.אובדן החייםאנשים שמכורים ליוקרה ולפזרנות כפייתית בדרך כלל מגיעים לסף מוות. חלקם חווה התמוטטות עצבים, מחלות כרוניות וכשלים בריאותיים חמורים וחלקם אף מתאבד או מחפש מצבי סכנה במטרה למות.התמכרות ליוקרה מביאה באופן בלתי נמנע לאובדן חיים - פיזית ונפשית. אנשים שכל חייהם מכוונים ליוקרה ולפזרנות הם אנשים שמאבדים את חייהם משום שהם עולים על נתיב כוזב של אשליה במקום לחיות חיים רגועים, מלאים ואמיתיים.וטיפ לסיום: יוקרה שנרכשת באמצעות הלוואות גדולות, חובות עצומים או מינופים מסוכנים היא אשליה כוזבת ותו לאו. יוקרה אמיתית היא תוצאה של שפע ועושר ולא של חובות.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il