מאמרים - מהי תובנה ומדוע היא קריטית לצמיחה ולהצלחה שלנו בחיים? הדפסה מאתר מאמרים

מהי תובנה ומדוע היא קריטית לצמיחה ולהצלחה שלנו בחיים?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהי תובנה ומדוע היא קריטית לצמיחה ולהצלחה שלנו בחיים? / מאת יואב ברנזוןתחושהתחושה אינטואיטיבית היא אינפורמציה או מידע שאנו מקבלים מתוכנו לגבי משהו שנכון או לא נכון לגבינו. תחושה היא תמיד מעורפלת, לא ברורה, בלתי ניתנת להסבר או להבנה.דרך תחושות אנו מכוונים את עצמנו לכיוונים הנכונים בחיים מבלי שעדיין אנו יודעים מדוע אנו הולכים באותם כיוונים ומאיזו סיבה הם הנכונים לנו ביותר.הבנה ומודעותהבנה ומודעות היא היכולת להעלות תחושות כלליות ומעורפלות לכדי איזשהו הסבר הגיוני מניח את הדעת, שיסביר לנו מדוע הדברים הם כך ולא אחרת.מודעות מאפשרת לנו לנסות ולהבין מה עומד מאחורי התחושות והאינסטינקטים שלנו והיא יוצרת בנו הבנה גדולה יותר לגבי מי שאנחנו ומה שאנחנו.תובנהתובנה היא הבנה מלאה ומוחלטת ברמה הרגשית וברמה השכלית של עצמנו. כשהתחושה הופכת להבנה וההבנה הופכת לתובנה אנו מסוגלים להבין את מצבנו לחלוטין, כל האסימונים כבר נפלו והדרך שלנו ברורה ובהירה לחלוטין מכל הבחינות, ללא פקפוקים וללא תהיות או סימני שאלה.תובנה היא הכרחית לשינוי, לטרנספומרציה של עצמנו ושל החיים, להבנה של תהליכים עמוקים ולהתמודדות מוצלחת עם קשיים, טרגדיות, פרידות או אובדנים קשים.וטיפ לסיום: ככל שיש לכם תובנות רבות יותר בחיים - כך אתם מסוגלים לשדרג את חייכם ולצאת ממצבים מורכבים וקשים מחוזקים ועוצמתיים יותר.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il