מאמרים - כיצד מטפחים עצמי מורחב? הדפסה מאתר מאמרים

כיצד מטפחים עצמי מורחב?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]כיצד מטפחים עצמי מורחב? / מאת יואב ברנזוןהעצמיההבדל היחידי בין בני אדם הוא איכות החיים שלהם. כל האנשים חיים בסופו של דבר את אותם החיים, עושים את אותם הדברים ומתמודדים עם אותן הבעיות. אלא שיש אנשים שחיים בדלות כלכלית ונפשית ויש כאלה שחיים בשפע וברווחה.ההבדל בין אנשים מקורו בעצמי שלהם. אלה שיש להם עצמי מוקטן, מגומד, מפוחד, מצומצם, שיפוטי, ביקורתי ופגוע - חיים חיים מוקטנים. ואילו אלה שיש להם עצמי מורחב, עוצמתי, מעיז, פתוח, סקרן, דינאמי, חיובי, מאמין ומקבל - חיים את החיים בגדול.העצמי המורחבעצמי מורחב מתחיל בגישה לחיים. רוב האנשים אינם מטפחים עצמי מורחב אלא נותרים עם עצמי מצומצם. הם אינם חיים בגדול ואינם שואפים לגדולות, אלא חיים בקטן ומחפשים ביטחון בלבד.הם מקטינים את הרצונות האמיתיים שלהם, אינם מאפשרים לעצמם להיות מי שהם באמת, אינם מפרגנים לעצמם ואינם מרשים לעצמם להשיג את מה שהם באמת רוצים ללא פשרות.לטפח את העצמי המורחבטיפוח העצמי המורחב הוא טיפוח רב-מערכתי של כל תחומי חיינו: טיפוח ההופעה החיצונית, טיפוח הבגדים, טיפוח הדירה בה אנו חיים, טיפוח הרכב, טיפוח הנפש, טיפוח המוח והשכל, טיפוח הגוף, טיפוח החושים, טיפוח הידע וההשכלה וכו'.עצמי מורחב הוא כל מה שקשור אלינו, נוגע בנו, שייך אלינו ושאנו ביחסים איתו. טיפוח העצמי המורחב הוא למעשה טיפוח שיטתי של כל האובייקטים שקשורים אלינו או נוגעים אלינו מתוך גישה כוללנית ושלמה הרואה בעצמי שלנו משהו גדול, רחב, שלם וכולל.וטיפ לסיום: רוב האנשים סבורים שהעצמי שלהם מסתכם במצב חשבון הבנק שלהם או בכמות האוכל שהם אכלו. מעטים מטפחים עצמי מורחב הכולל את כל תחומי ומערכות החיים הנוגעות להם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il