מאמרים - מה מאפיין אנשים שאינם יודעים לקבל את המילה לא? הדפסה מאתר מאמרים

מה מאפיין אנשים שאינם יודעים לקבל את המילה לא?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מה מאפיין אנשים שאינם יודעים לקבל את המילה "לא"? / מאת יואב ברנזוןאנשים שאינם יודעים לקבל את המילה "לא"אנשים שאינם יודעים לקבל את המילה "לא" הם אנשים ילדותיים שתופסים "לא" ככישלון אישי. אנשים שאינם יודעים לקבל את המילה "לא" נלחמים על "הכן" בחירוף נפש, כי הם מאמינים שהמילה "לא" היא איום על קיומם.בדרך כלל, אנשים שאינם יודעים לקבל את המילה "לא" הם אנשים שלא חוו משברים או נפילות בחיים. הם אינם מקבלים את האפשרות של עיכוב, הפרעה, קושי זמני או דרך אחרת לפיתרון. מבחינתם - ישנה רק דרך אחת לפיתרון ואם הדרך הזו אינה מתממשת - הם חווים טרגדיה אישית.אנשים שלא מתרגשים מהמילה "לא"לעומת זאת, אנשים שלא מתרגשים מהמילה "לא הם אנשים בוגרים שנפלו כמה פעמים בחיים ומבינים שהמילה "לא" היא חלק טבעי ובלתי נפרד מהחיים.הם אינם מזהים את הדחייה שבמילה "לא" או את המחסום שהיא מייצגת עם כישלון אישי או תבוסה עצמית ואינם רואים זאת כטרגדיה או כקטסטרופה שחייבים להילחם בה.מי שלא יודע לקבל את ה"לא" - לא יודע להינות מה"כן"מי שלא יודע לקבל את המילה "לא" אינו יודע גם להינות מהמילה "כן" ולהרוויח אותה ביושר. השמחה והסיפוק מהמילה "כן" מתעצמת רק כאשר אנו חווים על בשרינו הרבה פעמים את המילה "לא".שימו לב, הדרך העמוקה ביותר להעריך את החיוביות שבחיים היא לחוות את השליליות של החיים ולהכיר בה. מי שלא מוכן לקבל בשלווה ובביטחון דחייה או עיכוב שקורה בחייו גם אינו מסוגל להעריך את החיובי, הנעים והזורם כשהוא בא.וטיפ לסיום: אל תיבהלו מהמילה "לא" ואל תילחמו בה בטירוף. חפשו דרכים יצירתיות, סבלניות וחכמות לעקוף אותה.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il