מאמרים - האם אתם אנשים נורמליים? הדפסה מאתר מאמרים

האם אתם אנשים נורמליים?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אנשים נורמאליים, ממוצעים ובינוניים - הם אנשים מעוותים נפשית / מאת יואב ברנזוןלמי שמסתפק בבינוניות יש בעיהאנשים שמטיפים לבינוניות, להסתפקות במועט, לויתור על חלומות, לחיים בנאליים ואפרוריים, למסכנות ולקורבנות - הם אנשים מסכנים שבתוכם מקננת בעיה.הם אינם מאמינים, הם אינם חולמים, הם אינם מעיזים להיות מי שהם באמת, הם חוששים להרגיש את מה שהם מרגישים, הם חוששים להיות יוצרים והם חוששים להיות שונים וללכת בדרך שונה מזו שהתוו להם.אף אחד לא באמת רוצה לחיות בצמצום או במסכנותהבעיה עם בינוניות היא שהיא שקרית. אף אחד לא באמת רוצה להסתפק בחיים בינוניים וחסרי משמעות אמיתית. בסופו של דבר, כל אחד חולם על חיי משמעות והצלחה.מי שטוען שחיים בינוניים הם פסגת החיים - משקר לעצמו ולאחרים. מי שמנסה לשכנע אחרים שאי אפשר להשיג יותר - מעוות את המציאות ובעיקר את עצמו.מי שמצליח להדחיק את תשוקותיו האמיתיות כל חייו הוא לא נורמאלינדרש מאמץ עילאי ושקר עצמי כרוני כדי לחיות את החיים שלא נועדת לחיות אותם. רבים חיים את החיים שלהם מתוך שקר ובריחה. הם משקיעים מאמצים אדירים כדי לשמר את החיים השקריים שלהם והמאמצים האדירים הללו גובים מחיר נפשי, פיזי וכלכלי.מי שחי בשקר - מעוות את נפשו ואת ליבו. הוא פועל בניגוד גמור לכל תא ותא בגופו ולכל אמונה ורגש בליבו. שימו לב, דווקא האנשים הנורמאליים, אלה שמנסים להטיף לחיים ממוצעים או בינוניים, הם האנשים הלא נורמאליים באמת, משום שהם מאלצים את עצמם יום אחר יום ושנה אחר שנה לא להרגיש, לא להתאהב, לא לחלום ולא להיות אמיתיים.וטיפ לסיום: אחרי שנים של רצח הקול הפנימי - אנשים מאבדים כמעט כליל את הזיכרון של אמת, אוטנטיות, חופש, נורמאליות ובחירה.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il