מאמרים - מאבקים פוגעים בהרמוניה שלנו ומובילים אותנו להפסדים הדפסה מאתר מאמרים

מאבקים פוגעים בהרמוניה שלנו ומובילים אותנו להפסדים

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מאבקים פוגעים בהרמוניה שלנו ומובילים אותנו להפסדים / מאת יואב ברנזוןכל מאבק הוא פעולה דיסהרמונית הפוגעת בנומאבק פנימי הוא פעולה דיסהרמונית, וכל פעולה דיסהרמונית מזיקה לעצמנו בצורה ישירה ומהירה. רבים סבורים - בטעות - שאין כל משמעות לויכוחים ולמאבקים היומיומיים שהם מנהלים עם עצמם ועם אחרים. הם חושבים - בטעות כמובן - שהם אינם משלמים שום מחירים על מאבקים אלה, ושהם יכולים להמשיך ולחיות כך עד אינסוף.לאמיתו של דבר, כל מאבק או ויכוח - עצמי או עם אחרים - פוגע בנו, מזיק לנו וגוזל מאתנו חיים, בריאות וכוח באופן מיידי. אנשים שרבים כל הזמן ומסוכסכים כל הזמן עם עצמם ועם אחרים הם אנשים שצוברים מחלות, כאבים, הפסדים כלכליים, דיכאונות, קשיים, גורל שלילי ומזל רע.זה לא משנה אם אתם צודקים - אתם תמיד נפגעיםזה בכלל לא משנה אם אתם צודקים או טועים בויכוחים שלכם. זה בכלל לא משנה אם באמת פגעו בכם ועשו לכם עוול או לא. ברגע שאתם מאפשרים למאבק להתנהל בתוככם - אתם יוצאים נפגעים ומוחלשים. עצם העובדה שאתם נמצאים במאבק - הופכת את ההפסד והנזק שלכם לוודאי.במצב של איום, פרובוקציה, חשש להפסד או לניצול - הנטייה הטבעית של רוב האנשים היא קודם כל להיאבק, להתנגד, לכעוס, לצרוח, לאיים ואף לקלל. למעשה, זו הדרך המזיקה ביותר לנהל את חייכם. זכרו, הדרך האפקטיבית ביותר להשיג את מה שאתם רוצים היא דווקא להימנע ממאבק, ובמקום זאת לשמור בכל מחיר על ההרמוניה ועל הרגיעה הפנימית שלכם. הרמוניה פנימית מובילה ליותר ויותר הרמוניה ועוצמה בחייכם. לעומת זאת, מאבקים פנימיים מולידים עוד ועוד מאבקים וחולשה בחייכם.אמצו לעצמכם את גישת אי-המאבקכשאתם נמנעים ממאבק - אתם למעשה מקבלים את עצמכם ומפסיקים להילחם בעצמכם מבפנים. אתם שרויים במצב הרמוני, נעים, זורם וקליל בתוך עצמכם, ואתם משמרים את המצב הזה ככל יכולתכם. אינכם מתווכחים עם אחרים - אתם פשוט הולכים בדרך שלכם, ואינכם מניחים לאף אחד לעצור אתכם או להפריע לכם. אתם נעים בכיוון בו אתם מאמינים בלי רגשות אשם, בלי פחד, בלי חרטה או היסוס, בלי סכסוך עצמי ובלי מאבק פנימי.הרמוניה מתמשכת היא מצב של אי מאבק פנימי מתמשך. כשכולם בלחץ - אתם לא. כשכולם מושפעים - אתם דווקא משפיעים. ברגע שתפסיקו להתרגש מכל הסחות הדעת, הפרוקובציות, הרמיזות, ההעלבות והמלכודות שמניחים לכם - תשתחררו מהצורך להיאבק. ברגע שתהיו בהרמוניה מתמשכת עם עצמכם - אתם תגלו שאתם משיגים את מה כל מה שאתם רוצים בקלות, במהירות וביעילות ללא צורך בעימותים ובמאבקים מזיקים.וטיפ לסיום: אם תפסיקו להיאבק בעצמכם - תגלו שקל לכם הרבה יותר לזרום עם אנשים אחרים מבלי לריב איתם.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il