מאמרים - להיות חבר טוב פירושו להעלות את החברים שלך ולא להוריד אותם הדפסה מאתר מאמרים

להיות חבר טוב פירושו להעלות את החברים שלך ולא להוריד אותם

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]להיות חבר טוב פירושו להעלות את החברים שלך ולא להוריד אותם / מאת יואב ברנזוןאל תשתפו פעולה עם הנכויות של החברים שלכםאנשים שמשתפים פעולה עם הדפוסים השליליים של החברים שלהם - אינם חברים טובים אלא חברים גרועים. חשבו על כך לרגע, אם החבר שלכם מעשן סמים ומבקש מכם לעזור לו לממן את צריכת הסם שלו - האם תעזרו לו? ברור שלא, כי אם אתם חברים טובים אתם לא תשתפו פעולה עם הדפוס המזיק שלו לצרוך סמים וברור שלא תממנו אותו - אלא בדיוק הפוך. אתם תדחפו אותו להפסיק את צריכת הסם בכל מחיר.אל תשתפו פעולה עם הנכויות והחולשות של החברים שלכם - כי כך אתם רק נותנים לחברים שלכם לגיטימציה לא להשתנות. כי בדרך הזו אתם רק מקשים על החברים שלכם להתמודד, להשתפר ולהתקדם הלאה בחיים. כי בדרך הזו אתם אינכם חברים, אלא סתם אנשים שמתבוננים מהצד ואינם מושיטים יד אמיתית לעזרה.דחפו את החברים שלכם למעלה - לא רק למראית עיןאם אתם רק מרצים את החברים שלכם - אתם אינכם חברים טובים. אם אתם רק סלחניים כלפי החברים שלכם - אתם אינכם חברים טובים. אם אתם רק האוזן הקשבת של החברים שלכם - אתם אינכם חברים טובים. אם אתם רק מתחשבים בחברים שלכם - אתם חברים חלשים ומחלישים. אתם מחלישים את עצמכם ואתם מחלישים את החברים שלכם.אם באמת אכפת לכם מהחברים שלכם - אתם לא תרפו מהחברים שלכם עד שהם יחליטו לעזור לעצמם להשתנות ולהתמודד. אם באמת אכפת לכם מהחברים שלכם - אתם תאמרו להם את האמת בפרצוף, גם אם היא אינה נעימה לאוזן. אם באמת אכפת לכם מהחברים שלכם - אתם תדעו להתעלם מהמניפולציות של החברים שלכם, כדי לעזור להם לעזור לעצמם. אם באמת אכפת לכם מעצמכם והמחברים שלכם - אתם תדחפו את עצמכם ואותם תמיד כלפי מעלה.חבר אמיתי הוא חבר טוב לעצמו ולחברים שלוחבר טוב הוא קודם כל חבר טוב של עצמו. הוא אינו חלש, אינו מוותר ואינו דוחק את עצמו לטובת אנשים אחרים. שימו את עצמכם במרכז. היו חברים הכי טובים של עצמכם. זכרו, רק מהמקום הזה של הערכה עצמית וכבוד עצמי, תוכלו לסייע ולעזור גם לחברים שלכם להיות כמותכם.הראו דוגמה אישית. היו חברים טובים של עצמכם תחילה. אל תשתפו פעולה עם המניפולציות של החברים שלכם. אל תאפשרו לחברים שלכם להרעיל אתכם בתסכולים שלהם או לנצל אתכם. חברות אמת היא חברות שוויונית, ישירה ואמיצה הנובעת ממקום של עוצמה, בחירה וכייף. חברות אינה מטלה או עול. חברות היא שותפות בגובה עיניים.וטיפ לסיום: חברים נצלניים או מעיקים - אינם חברים. חברים שמורידים אתכם - אינם חברים.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il