מאמרים - טיפול אמיתי ושיטתי הוא טיפול לכל החיים ולא רק בעיתות משבר הדפסה מאתר מאמרים

טיפול אמיתי ושיטתי הוא טיפול לכל החיים ולא רק בעיתות משבר

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]טיפול אמיתי ושיטתי הוא טיפול לכל החיים ולא רק בעיתות משבר / מאת יואב ברנזוןמהו ההבדל בין דיאטה לבין הרגלי אכילה נכונים?ההבדל בין דיאטה להרגלי אכילה נכונים הוא פשוט וחד - דיאטה היא זמנית וחיצונית, ולכן ברגע שהיא מסתיימת אנחנו מייד עולים במשקל ומאבדים במהירות רבה את כל ההשגים שלה. לעומת זאת, הרגלי אכילה נכונים הם הרגלים עמוקים ופנימיים לכל החיים. הם אינם מסתיימים לעולם אלא הופכים לחלק בלתי נפרד מחיים הטובים והבריאים שאנו יוצרים לעצמנו.מי שרגיל לעשות דיאטות - לעולם אינו משתנה באמת. הוא ממשיך לחשוב בראש של שמן, הוא ממשיך לאכול הרבה ואז לצום הרבה, הוא ממשיך לטלטל את משקל הגוף שלו מקצה אחד לקצה השני, והחשוב מכל - הוא הופך את האוכל לנושא מרכזי בחייו. לעומת זאת, מי שמקנה לעצמו הרגלי אכילה נכונים מסיר את האוכל מסדר היום שלו והופך את האכילה ואת המשקל לחלק שולי מחייו השלמים. הוא פותר את בעיית המשקל שלו לתמיד - בכך שהוא מחליט להתמודד איתה לא בשיטת הזבנג וגמרנו אלא דרך שינוי פנימי שיטתי ויומיומי.בנייה אישית דורשת השקעה שיטתית - לכל החייםמי שרוצה לבנות את עצמו ולבנות לעצמו חיים טובים, בריאים ומוצלחים מבחינה זוגית וכלכלית - חייב להשקיע ולטפח את חייו בצורה אינסופית, שיטתית וקצובה. הרעיון העומד מאחורי חיים מוצלחים הוא השקעה קטנה אך שיטתית ונחושה לאורך עשרות שנים.זכרו, מי שמשקיע בעצמו פעם אחת ואז נח לתקופה ארוכה - מאבד את כל השגי מאמציו. מי שמתאמץ יותר מדי רק כדי שיוכל לנוח ולצאת לפנסיה מוקדמת בגיל 35 - אינו לומד להנות מבנייה ומהצלחה אמיתית. מי שמכבה שרפות ולא פותר בעיות לאורך זמן - ייתקל תמיד באותן השרפות במקומות בלתי צפויים. מי שלא מוכן להשקיע בחייו בצורה רצינית ומסודרת - יחווה תמיד כאוס, בלבול, נפילה ומכות וכל מאמציו יהיו לשווא.טיפול אישי לכל החיים הוא המפתח להצלחה יציבה ואמיתיתטיפול אישי אינו נועד רק לעיתות משבר או לטיפול בבעיה נקודתית מטרידה. הוא נועד לכל החיים - כליווי וכסיוע בבניית החיים עצמם. טיפול טוב ושלם יכול לסייע בבניית כל רכיבי חיינו, לאורך תקופות שונות, באתגרים שונים ובהתאם לצרכים המשתנים של חיינו. הוא יסייע לנו במימוש עצמי ומיצוי אישי, בפרנסה ובהצלחה כלכלית, במציאת בן זוג לחיים ובבחירת הפרטנר המתאים, בתהליכי הקמת המשפחה, בחינוך הילדים, ולמעשה בכל שלב התפתחות ובחירה בחיינו.מי שרוצה בהצלחה יציבה - יכול להיעזר בטיפול לכל החיים. טיפול שכזה יכול להתקיים באופן רציף וקבוע על פני שנים רבות, כמפגש קבוע מדי מספר שבועות או מספר חודשים. זכרו, הדבר החשוב ביותר בטיפול לכל החיים הוא הליווי הצמוד והמתמשך שאתם זוכים לו בהתמודדות שלכם בבעיות ובקשיים ישנים וחדשים. בחירת ליווי אישי ואינטימי כזה אופיינית לאנשים בעלי גישת חיים רצינית ויסודית, הרוצים להגיע להשגים גבוהים ומופלאים בחייהם, ומוכנים בשביל כך להשקיע בעצמם באופן שיטתי ומדוד לאורך שנים ולא רק למשך מספר שבועות או חודשים.וטיפ לסיום: החיים מלאי אתגרים ובעיות. אפשרו לעצמכם להסתייע ביעוץ מקצועי לכל החיים כדי להבטיח לעצמכם בניית חיים של הצלחה יציבה לאורך זמן.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il