מאמרים - רק אם לא תפחדו - תוכלו להתחיל לחיות באמת הדפסה מאתר מאמרים

רק אם לא תפחדו - תוכלו להתחיל לחיות באמת

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]רק אם לא תפחדו - תוכלו להתחיל לחיות באמת / מאת יואב ברנזוןחרדתיות יוצרת סימטפומים רבים של סבלחרדתיות ולחץ יוצרים סימפטומים רבים מאוד של סבל בחיינו. למשל, נטייה מוגברת לעשן סיגריות או סמים, התפרצויות זעם ואלימות, כיבי קיבה והתקפי לב, התנהגות קבעונית וקומפולסיבית כמו צורך אובססיבי בניקיון או נשיכת שפתיים, תופעות פסיכוסומטיות מגוונות כמו צלצולים באוזניים, יבלות בעור או תחושת גירוד מתמשכת בגוף, כאבים כרוניים כמו ניוון שרירים, עייפות כרונית, חוסר יכולת לישון, כאבי ראש, מגרנות ומעי רגיז, התמכרויות שונות כמו התמכרות למין ובולמוסי אכילה וכן כפייתיות ביחסים רומנטיים ויחסים סימביוטיים.מי שחרד - סובל בחייו אף מבלי להיות מודע לכך. שימו לב, אין אפשרות לחיות חיים טובים כאשר מפחדים. לעומת זאת, ברגע שמשחררים את הפחד - החיים הטובים מתחילים לקרות לנו, כי אנו מושכים אלינו רק דברים טובים.העיקר הוא לפחד כללהעיקרון הבסיסי לחיים הטובים הוא לא לפעול ממקום של פחד אלא ממקום של ביטחון, אמון, רוגע וחיוביות. זכרו, כל פעולה מפוחדת ולחוצה תוביל אתכם ממילא לתוצאות פחותות, חלקיות, מצומצמות ואף כשלוניות. לעומת זאת, רק פעולה ממקום של לב ושל חום פנימי תביא אליכם הצלחות מרשימות, שמחה ושיאים של עשייה ויצירתיות.כפי שחז"ל אמרו: "העיקר הוא לא לפחד כלל", וזו בעצם כל התורה על רגל אחת. שימו לב, רק כאשר אתם מאפשרים לעצמכם לקחת את החיים בקלות, לחייך יותר, לא לשקוע לעולם של לחצים וחרדות מפני העתיד, לא לחשוב יותר מדי, לדמיין את עצמכם במקום חיובי ולראות את ההווה שלכם באור חיובי - רק אז אתם מסוגלים לנשום נשימה מלאה, לראות כמה החיים יפים וליצור לעצמכם חיים טובים יותר ויותר.אל תניחו לשליליות לנצח אתכםבכל פעם שאתם נכנסים לפראנויה או ללחץ חרדתי - אתם מניחים לשליליות שבכם לנצח אתכם. בכל פעם שאתם מניחים לחשיבה שלילית או ללחצים מבפנים להוביל אתכם ולגרום לכם להגיב בצורה מבוהלת ומבולבלת - אתם מניחים לשליליות שבכם לנצח אתכם.נסו להיות יותר קוליים. לא להיות רציניים וכבדים מדי. לא לשקוע לפסימיות. לא לרחם על עצמכם. לא להתעצבן מכל דבר. למדו כיצד לפעול ממקום חיובי של פרגון, שמחה, חיוך וטוב לב. נסו לסמוך יותר על שיקול הדעת שלכם ועל האינטואיציות שלכם. אם תעשו זאת בהתמדה - תגלו את עצמכם מחדש. תגלו שיש בכם ויטאליות, רצון לחיות, אנרגיה לעשות, שפע של יצירתיות ויכולת לתת ולהשפיע בצורה חיובית על עצמכם וגם על כל מי שנמצא בקרבתכם.וטיפ לסיום: החליטו להיפרד מהפחד. לא לדאוג ויותר לעשות.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il