מאמרים - מי הם אנשים אידיאליסטיים ומהי נוסחת האיזון עבורם? הדפסה מאתר מאמרים

מי הם אנשים אידיאליסטיים ומהי נוסחת האיזון עבורם?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מי הם אנשים אידיאליסטיים ומהי נוסחת האיזון עבורם? / מאת יואב ברנזוןסטנדרטים גבוהים מדיאנשים אידיאליסטיים הם אנשים שמציבים לעצמם סטנדרטים גבוהים מדי בחיים, ויוצרים עקב כך פער עצום בינם לבין יתר האנשים.סטנדרטים גבוהים מדי הופכים אנשים אידיאליסטיים לאנשים בעלי התנהגות מלאכותית, תגובות נוקשות, ציפיות מוגזמות מאחרים וביקורתיות יתר.אסור להיות אנושיהבעיה המרכזית של אנשים אידיאליסטיים היא שהם אינם מכירים בכך שהם אנושיים ולמעשה הם אוסרים על עצמם להיות אנושיים ולהתנהג כאחד האדם.נוסחת האיזון עבור אנשים שהם אידיאליסטיים היא דווקא להבין שהם אנושיים לחלוטין, שזה בסדר להיות אנושי ושמותר להם לחיות ולפעול בדיוק כמו אחרים.הגיע הזמן להיות כמו כולםאנשים אידיאליסטיים מוציאים את עצמם מהכלל, ודורשים מעצמם התנהגות בלתי אפשרית ומנותקת מההוויה שבתוכה הם חיים.המשפט "ברומא היה רומאי" מתכוון לכך שבכל מקום בו אתה חי עליך לאמץ את נוהגי המקום ואת הסטנדרטים של המקום כדי להפוך להיות חלק ממנו ולחיות איתו בהרמוניה. הטעות של אנשים אידיאליסטיים היא שהם מתעקשים לקבוע לעצמם סטנדרטים בלתי אפשריים לעצמם וכך הם מתנתקים מהוויה שבתוכה הם חיים.וטיפ לסיום: אם אתה חי במקום מסוים - התנהג ככל האדם. אם אינך מרוצה מהסטנדרטים של המקום בו אתה חי - עבור למקום אחר עם סטנדרטים שמתאימים לך.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il