מאמרים - מהו מאפיין אדם מוחצן ומה מאפיין אדם מופנם? הדפסה מאתר מאמרים

מהו מאפיין אדם מוחצן ומה מאפיין אדם מופנם?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהו מאפיין אדם מוחצן ומה מאפיין אדם מופנם? / מאת יואב ברנזוןאדם מוחצןאדם מוחצן יתאפיין בדרך כלל בתכונות הבאות: איש חברה, אוהב רושם, רודף אחר כבוד וכסף, מחפש כוח, נוטה ל"רעש" ולאקשן, תוסס, אוהב את החיים הטובים, לא נח לרגע, אוהב להתערבב עם אחרים, וולגרי ומשוחרר, יצרי וקיטשי.אדם מופנםאדם מופנם יתאפיין בדרך כלל בתכונות הבאות: מתבודד, מחובר למספר מועט של אנשים, אוהב איכות, אנין טעם, שואף לשלמות, אוהב שקט, מתרחק מחברה רועשת ומאירועים חברתיים נוצצים, אינטימי, רגשי וסולידי.ההבדלמוחצנים ומופנמים חיים בעולמות שונים. המוחצן חי על פי שיקולים חיצוניים של רושם, מה יגידו אחרים, איך תופסים אותו ומה נתפס כהצלחה בעיני אחרים. מופנם הוא אדם שלא אכפת לו מה חושבים עליו, הוא חי על פי שיקולים פנימיים של הרגשה, אמת פנימית, כנות ואינטגריטי.וטיפ לסיום: אנשים מופנמים ואנשים מוחצנים חיים בעולמות שונים מאוד אחד מהשני.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il