מאמרים - מדוע סדר הגילאים השתנה? הדפסה מאתר מאמרים

מדוע סדר הגילאים השתנה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מדוע סדר הגילאים השתנה? / מאת יואב ברנזוןפער של 20 שנהלפני 5,000 שנים אורך חייו הממוצע של האדם היה 20-30 שנים. כיום אורך חייו הממוצע של האדם הוא 70-80. השינויים הטכנולוגיים ועליית רמת ואיכות החיים הובילו למצב שבו אורך חייו של האדם התארך מאוד, ולכן גם תחנות חייו קפצו בעשרים שנים.הכל קפץ קדימהחייו של אדם מחולקים לתחנות: ילדות, בגרות, מיסוד, משפחה, ילדים וזקנה. אם בעבר כל תחנה כזאת ארכה בין 5 ל-10 שנים, כיום כל תחנה כזאת יכולה ל"הימתח" על פני תקופה של עשרים שנים ויותר.מה המשמעות?היום, אנשים בני 60 מתנהלים כמו אנשים בני 40 ואילו אנשים בני 40 מתנהלים כמו בני 20. ברגע שתחנות החיים התארכו, פירושו של דבר למשל שאנשים יכולים להרשות לעצמם להתחתן בעשור הרביעי והחמישי לחייהם ולא בעשור השני או השלישי כפי שהיה מקובל בעבר.וטיפ לסיום: בעידן המודרני לאנשים יש את האפשרות למתוח מאוד את תחנות החיים שלהם במקום למהר, משום שאורך ותוחלת החיים קפצו באופן דרמטי.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il