מאמרים - בחן את עצמך - האם אתה גבר תפנוקים? הדפסה מאתר מאמרים

בחן את עצמך - האם אתה גבר תפנוקים?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]בחן את עצמך - האם אתה גבר תפנוקים? / מאת יואב ברנזון(1) סומך על נשים שיעשו בשבילו את העבודהגבר תפנוקים אינו סומך על עצמו ועל עצמו בלבד, אלא תמיד משהליך את יהבו על מישהו אחר שיעשה את העבודה בשבילו ובמקומו, ויחסוך לו את המאמץ ואת הטרחה.גבר תפנוקים הוא גבר מניפולטיבי שיודע לנצל את הקסם שלו על נשים כדי להניע אותן לעבוד בשבילו. הוא סומך עליהן במקום על עצמו, הוא בוחר נשים חזקות ממנו שישרתו אותו ויעשו את העבודה המלוכלכת במקומו, והוא תמיד מחפש את הנוחיות והמנוחה במקום את העבודה ואת העצמאות.(2) לא אוהב לעבוד קשה ולהזיעגבר תפנוקים אינו אוהב לעבוד קשה או לעבוד בכלל. הוא היה מעדיף לנוח על חייו ולחיות חיי פאר ושפע ללא כל מאמץ. התפיסה של מאמץ מנוגדת לעולמו וסותרת את גישתו והשקפתו.גבר תפנוקים יודע לזהות בחושיו החדים את הדרכים או האנשים שיוכלו להביא אותו לחיי נוחיות. הוא נצמד אליהם בכל הכוח כדי לא להעמיד את עצמו במצב בו הוא יצטרך לעבוד קשה כדי לכלכל את עצמו, לדאוג לעצמו ולאחרים ולקחת אחריות מלאה על חייו.(3) מקובע, מתגונן ומפוחד משינוייםאחד המאפיינים הבולטים של גבר תפנוקים היא הפחד שלו מהחיים. גבר תפנוקים אינו אוהב שינויים, אינו אוהב אחריות, אינו אוהב להתאמץ ואינו אוהב ליזום דברים חדשניים ונועזים.במקום זאת הוא מתבצר בחייו הנוחים, מסתתר מאחורי הרגלים מסוימים, מתנגד לכל יוזמה או שינוי משמעותי ואינו לוקח סיכונים של ממש שהיו הופכים את חייו לסוערים יותר, מרתקים יותר, ממצים יותר ואמיתיים יותר.וטיפ לסיום: גבר תפנוקים אינו גבר אמיתי משום שהוא אינו נותן מעצמו כמעט דבר. הוא חי בעצימות נמוכה ועוצם את עיניו מהחיים האמיתיים שלו.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il