מאמרים - מה ההבדל בין גבר שתלטן לבין גבר שולט? הדפסה מאתר מאמרים

מה ההבדל בין גבר שתלטן לבין גבר שולט?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מה ההבדל בין גבר שתלטן לבין גבר שולט? / מאת יואב ברנזוןגבר שתלטןגבר שתלטן הוא גבר חסר ביטחון שמנסה לשלוט אך לא יודע ולכן גם לא מצליח. הוא רוצה להוביל ושלוט, אך הוא חלש מדי, פחדן, חסר ביטחון, לא אמיתי וחסר תעוזה.גבר שתלטן הוא גבר כוחני שאינו מקבל את עצמו ונלחם בעיקר בעצמו. כתוצאה מכך הוא אינו מצליח להוביל אחריו אנשים ונשים אלא רק נלחם, נאבק, מתכתש ומתאמץ מולם.גבר שולטגבר שולט הוא גבר בעל ביטחון עצמי וקבלה עצמית. הוא מוביל אחריו ללא מאמץ, משום שהוא שלם עם עצמו ועם דרכו, ולכן הוא אינו נזקק להתאמץ, להתכתש, להיאבק או להילחם על מעמדו.גבר שולט הוא גבר זורם, חזק, אמיתי ואוטנטי שאינו מנסה להסתיר את מי שהוא באמת אלא להיפך - הוא אומר את אשר על ליבו ללא פקפוק, פחד או חשש ולכן קל לו להוביל אחריו נשים ואנשים.כיצד עוברים משתלטנות לשליטה?כדי להפוך לגבר שולט ומוביל עליך ללמוד לקחת אחריות מלאה על מה שאתה אומר ועושה, לשמש דוגמה אישית, להאמין במה שאתה אומר ולבטא את האמונות הכי אמיתיות שלך ללא קשר אם הן פופולאריות או לא.להפוך לגבר שולט פירושו לקבל את עצמך בצורה שלמה, לדעת לנהל את עצמך היטב, להיות מאורגן בחיים, לדעת בדיוק מה אתה רוצה, לא להתפשר בחיים על מה שאתה מאמין ורוצה ולדעת להציב גבולות חדים, קשים וברורים בצורה מהירה וחסרת פשרות כאשר מבקשים ממך לוותר על העקרונות או האמונות שלך.וטיפ לסיום: שולט הוא גבר שמרשה לעצמו לשלוט. שתלטן הוא גבר שרוצה לשלוט אבל לא מאמין שמגיע לו לשלוט או שזה בכלל בסדר לשלוט.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il