מאמרים - גבר נשי הוא גבר שמנותק ממקורותיו הגבריים הדפסה מאתר מאמרים

גבר נשי הוא גבר שמנותק ממקורותיו הגבריים

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]גבר נשי הוא גבר שמנותק ממקורותיו הגבריים / מאת יואב ברנזוןגבר נשי נתפס כגבר שמחובר לעצמובעידן המודרני, גבר נשי נתפס כגבר שמאוד מחובר לעצמו ולצדדים הרכים שבו. להבדיל מגברים אחרים, הגבר הנשי הוא גבר שלכאורה מחובר לחלקים נוספים ועמוקים בתוכו.אלא שלמעשה, גבר נשי הוא גבר שמחובר לצדדים הנשיים שלו אבל מנותק מהצדדים הגבריים ומשורשיו הזכריים. מרבית הגברים הנשיים הם בעלי תכונות עדינות, רכות ונשיות שבאות על חשבון התכונות הגבריות הטבעיות שאיתם הם נולדו.גבר נשי הוא גבר שמנותק מעצמוגבר נשי הוא גבר שמחובר לנשיות שבו אבל הוא מנותק מהגבריות שלו. גבר נשי חי בניתוק מעצמו, משום שמקורותיו הם גבריים ולא נשיים, והוא חי בהדחקה ובריחוק מהטבע הבסיסי ביותר המגדיר אותו.למרבה האירוניה, גבר נשי אינו יודע מי הוא באמת. מהגבריות שלו הוא מנותק והנשיות אליה הוא לכאורה מחובר אינה יכולה להגדיר את זהותו האמיתית כי בסופו של דבר הוא גבר ולא אישה.הגבר החדשהגבר המודרני או "הגבר החדש" אינו אלא גבר מנותק מעצמו שחי בתחושות של דחייה עצמית, ביקורת וחוסר קבלה עצמית של זהותו הזכרית והגברית הטבעית והאוטנטית.גבר כזה חי בהכחשה ובחוסר ידיעה מי הוא ומה הוא באמת. עם השנים, המרחק בינו לבין עולמו האמיתי הוא כה גדול עד כדי כך שההזדהות שלו עם נשים היא עצומה וחוסר הבנתו את עולם הגברים ואת הגבריות אליה הוא שייך וממנה הוא בא היא בלתי נתפסת.וטיפ לסיום: מרבית הגברים הנשיים מגלים את הגבריות שלהם רק בשלב מאוחר בחיים - אחרי גירושין קשים, נטישה או בגידה. רק לאחר טרגדיה אישית והתרסקות הפנטזיה בה הם חיו הם נאלצים להשלים עם העובדה שהם בחרו לחיות בצד הלא נכון של המתרס, בצד הנשי במקום בצד הגברי של החיים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il