מאמרים - דילמה של גברים: מה אתם מעדיפים - אישה לוהטת או אישה כייפית? הדפסה מאתר מאמרים

דילמה של גברים: מה אתם מעדיפים - אישה לוהטת או אישה כייפית?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]דילמה של גברים: מה אתם מעדיפים - אישה לוהטת או אישה כייפית? / מאת יואב ברנזוןאישה לוהטתרוב הנשים הלוהטות הן נשים מאוד לא יציבות, מבולבלות, כעוסות, שליליות, מפונקות ובעלות יחסי אנוש גרועים וגישה הרסנית לחיים. ברוב המקרים הן נרקסיסטיות, חיות באשלייה של כוח מדומה, תחרותיות בצורה פאנטית וילדותיות ביותר.גברים רבים נמשכים לנשים לוהטות. חלק מהמשיכה הזו קשורה בעובדה שהם עצמם אינם בוגרים מספיק ולכן גם אינם מבינים שאין שום דבר באמת כייפי ונעים בלהיות עם אישה שמעבר ליופי החיצוני שלה היא למעשה ילדה מעצבנת וקוטרית שלא התפתחה ולא התבגרה.אישה כייפיתנשים כייפיות הן נשים בוגרות ומעוצבות, יציבות, עקביות ורגועות שמודעות לעצמן ויודעות להיות ארציות, אמיתיות וחמות. הן משתפות, פתוחות, אוהבות לעבוד בשיתוף, הן נותנות אמון, מאפשרות, מטפחות יחסים ואנשים סביבן ובטוחות בעצמן.חלק מכך היא העובדה שיש להם יחסים בריאים וחמים עם האימא שלהן, ושהן חוו תהליך של התבגרות עמוק עם עצמן שמאפשר להן להיות אנשים טובים וחיוביים יותר.אתם בוחרים את מי שאתםגברים בעלי ביטחון עצמי נמוך נוטים לבחור נשים לוהטות כדי לחזק את בטחונם העצמי ולהרגיש עליונים לעומת גברים אחרים. לעומת זאת, גברים בעלי ביטחון עצמי גבוה נוטים לבחור נשים כייפיות כי זה בדיוק מה שהם וזה בדיוק מה שעושה להם באמת טוב.בסופו של עניין, אתם בוחרים את מי שאתם. לכן, גברים לא יציבים ולא מגובשים בוחרים נשים לא יציבות, קשות, לא מתפקדות ועמוסות בבעיות לא פתורות - בדיוק כמוהם. לעומת זאת, גברים בשלים שהתמודדו עם הבעיות שלהם בוחרים נשים רגועות, עגולות, כייפיות וזורמות - כי זה מה שהם.וטיפ לסיום: אמור לי מי הבחורה שלך - ואומר לך מי אתה.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il