מאמרים - מהיכן נובעת שנאת נשים אצל גברים ומה משמעותה? הדפסה מאתר מאמרים

מהיכן נובעת שנאת נשים אצל גברים ומה משמעותה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]


מהיכן נובעת שנאת נשים אצל גברים ומה משמעותה? / מאת יואב ברנזוןקנאה ותלותגברים רבים שונאים נשים. הם שונאים אותן כי הם נפגעו מנשים בעבר, משום שהם מקנאים בכוח, ביופי ובסקסיות של נשים או משום שהם חשים מתוסכלים מכך שהם תלויים בנשים ושהאושר והסיפוק הנפשי והפיזי שלהם נמצא בידיים של נשים.קנאה או תחושה של תלות הם הגורמים המרכזיים של שנאת נשים מצד גברים. קנאה ותלות מביאים גברים להשפיל נשים, לפגוע בהן, להחזיר להן, לנצל אותן מינית, לשקר להן, לזלזל בהן, לשחק איתן, להשלות אותן, להכות אותן או להשליך עליהן את כל התסכולים והבעיות האישיות שלהם.לאהוב נשיםאהבת נשים נובעת מרצון פשוט וכנה לעשות לנשים טוב. גברים שאכפת להם מנשים באמת ומטרתם היא טובה הם גברים שאוהבים נשים ומוכנים לעזור, לתת ולפנק אותן מבלי שום רצון לנצל אותן ומבלי מניעים נסתרים כאלה או אחרים.הטעות של גברים רבים היא שהם מנסים כל הזמן להשיג מנשים דברים - תשומת לב, מין, תחושה של כוח והתנשאות, אהבה - במקום להיות עסוקים בלתת לנשים ולהטיב את זמנן ומצבן. כתוצאה מכך הם מקבלים מנשים מעט מאוד בחזרה ונותרים מתוסכלים, כעוסים ומאוכזבים. לימים, התסכול העמוק והמצטבר הזה מתמקם ומשריש את עצמו היטב בתת-מודע שלהם והופך למרבצים של שנאה יוקדת, כעס, עצבים וניכור לנשים.שחרור לעולם חדששנאת נשים היא חומה גבוהה המפרידה בין גברים לנשים. היא אינה מאפשרת הרמוניה, אמון או התקרבות אינטימית. לעומת זאת, אהבת נשים וכבוד לנשים היא הדרך היחידה עבור גברים להתקרב לעצמם, לגעת במוקד החיובי שנמצא בתוכם וכתוצאה מכך ללמוד כיצד ליצור קרבה אמיתית ואנושית עם נשים.במקום שנאה ניתן לאהוב. זהו שחרור אמיתי עבור גברים אל עולם חדש וטוב בהרבה. עולם של פרגון, נתינה, הנאה, אהבה, הרפייה ועזרה במקום עולם השנאה הישן של תככים, מניפולציות, שקרים, ניצול, מאבק כוחות, בדידות, ניכור ותסכול אינסופי.וטיפ לסיום: לגבר שאוהב נשים קל מאוד להגיע לנשים, לזרום איתן ולהינות מהן, כי הוא אינו זקוק להן ואין לו מניעים נסתרים לגביהן.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il