מאמרים - גברים אלימים הדפסה מאתר מאמרים

גברים אלימים

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]


גברים אלימים

מדוע הם מכים ומה ניתן לעשות בקשר לכך? / מאת יואב ברנזוןגברים מכים הם גברים שהולכים למערהרוב הגברים המכים הם גברים שרגילים להסתגר במערות. יש לכם צרכים, יש להם רגשות, יש להם רגישויות - אך הם אינם יודעים לבטא אותם, לעמוד עליהם, להסביר אותם לאחרים ולהשיג את מה שהם באמת רוצים.כאשר גבר אלים נעלב, סופג השפלה או נפגע - במקום לדבר על זה, במקום להבין את זה, במקום לעשות עם זה משהו חיובי, הוא הולך למערה לבד ובוכה שם על עצמו בחוסר אונים.מי שמרגיש תקוע במערה - מרביץככל שגבר אלים הולך למערה יותר ויותר פעמים במהלך היום - כך הוא נעשה מתוסכל, חסר אונים וכלוא יותר ויותר עם עצמו. עם הזמן, הוא לומד שהדרך היחידה לפרוץ את גבולות המערה שלו ולהשתחרר ממנה היא רק כוח, אלימות פיזית, צעקות, איומים וברוטאליות כלפי עצמו וכלפי אחרים.למרבה הפרדוכס, גברים אלימים הם גברים חלשים, שבריריים וחסרי אונים ביותר. במקום לעמוד על מה שחשוב להם כל הזמן, להסביר מה פוגע בהם בכל רגע ורגע, להבין מה מטריד אותם ולהילחם על כך פעם אחר פעם - הם מוותרים על ההתמודדות והמאבק ומעדיפים לברוח למערה, כי הם בכלל לא מאמינים שהם מסוגלים לתקשר והם ממש לא מאמינים שמישהו יקשיב להם או יבין אותם.אל תלכו למערה - למדו לבטא את עצמכם כל הזמןמי שלא לומד לדבר - עלול להתפרץ ולהגיב באלימות, כי הוא סופג בתוכו כעסים לא פתורים. מי שמרגיש חסר אונים באופן כרוני - עלול לעשות מעשים נואשים וקיצוניים כדרך קבע.זכרו, הדרך הטובה ביותר להימנע מאלימות היא להתבטא - במקום לספוג ולהתפרץ. הדרך הטובה ביותר להימנע מאלימות היא להגיב על דברים - במקום לשתוק ואז להרביץ. הדרך הטובה ביותר להימנע מאלימות היא לזכור שתמיד אנחנו יכולים להשיג את מה שאנחנו רוצים גם בלי אלימות - במקום להרגיש חסרי אונים ואז להכות.וטיפ לסיום: אלימות היא סוג של תקשורת מרוכזת ואינטנסיבית מדי. מי שרוצה להימנע מאלימות צריך ללמוד מהי תקשורת מאוזנת.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il