מאמרים - כיצד עוברים מעסק רופף וחלש לעסק חזק ומשגשג? הדפסה מאתר מאמרים

כיצד עוברים מעסק רופף וחלש לעסק חזק ומשגשג?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]כיצד עוברים מעסק רופף וחלש לעסק חזק ומשגשג? / מאת יואב ברנזוןבסיס כסף קטןרוב העסקים קמים ללא בסיס כסף בכלל או עם בסיס כסף קטן. בסיס כסף הוא כמות הכסף הנזיל שיש לעסק כדי להקים ולתפעל אותו ברמה היומיומית ולבצע פעולות המתחייבות מתוך ניהול העסק.כאשר עסק הוא בעל בסיס כסף קטן הוא מוגבל מאוד בפעולותיו. הוא מתקשה לשלם לעצמו משכורות, הוא מתקשה ליזום פעולות עסקיות משמעותיות, הוא מתקשה לעמוד בתשלומים ובחובות והוא חשוף ברמה היומיומית לסכנת סגירה מיידית בשל קשיי נזילות הנובעים מבסיס כסף קטן.הרחבת בסיס הכסףכדי לעבור מעסק קטן ושברירי לעסק משגשג וחסון יש לפעול במלוא המרץ כדי להרחיב תחילה את בסיס הכסף של העסק. עסקים רבים אינם מקדישים מספיק חשיבות להרחבת בסיס הכסף.כתוצאה מכך, הם משקיעים בדברים אחרים כמו ציוד, עיצוב, הרחבת מקום העסק, גיוס של כוח אדם נוסף ובכך הם דווקא מקטינים את בסיס הכסף ורק מחריפים את חולשתו ופגיעותו של העסק שלהם.בסיס כסף רחבכאשר עסק פועל באמצעות בסיס כסף רחב - הוא חופשי לפעול בצורה עסקית טהורה ולבצע מהלכים עסקיים נכונים שרק מגבירים את החוסן הכלכלי של העסק והופכים אותו לרווחי יותר ויותר.בסיס כסף רחב מאפשר להיכנס למהלכים עסקים גדולים יותר, להגדיל את הרווחים השוטפים, להיכנס לשותפויות גדולות או להתרחב לתחומי פעילות חדשים ורווחיים הדורשים יכולת מימון והשקעה.וטיפ לסיום: עסק מתחיל חייב בראש ובראשונה להשקיע את השנים הראשונות בהרחבת בסיס הכסף שלו, יותר מכל דבר אחר.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il