מאמרים - מדוע עבודה היא חופש ולא עול? הדפסה מאתר מאמרים

מדוע עבודה היא חופש ולא עול?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מדוע עבודה היא חופש ולא עול? / מאת יואב ברנזוןעבודה שאנו אוהבים מאפשרת לנו ביטוי עצמי משוחרר ועמוקכשאנו עובדים בעבודה שאיננו אוהבים ואף מתעבים - אנו מרגישים חסומים, מתוסכלים ומקובעים מפני שאיננו מצליחים לבטא את עצמנו בצורה חופשית ועוצמתית.לעומת זאת, כשאנו עובדים בעבודה שאנו אוהבים - עיקר הסיפוק שלנו נובע מההרגשה שאנו מבטאים את עצמנו בצורה שלמה, עמוקה, משוחררת, יצירתית ומלאה.ככל שאנו עובדים - כך אנו משתחררים יותר ויותרככל שאנו עובדים בעבודה שאנו אוהבים יותר - כך אנו למעשה משתחררים יותר, מבטאים את עצמנו בצורה מלאה ומרגישים משוחררים ומאושרים יותר.לכן, בניגוד לדעה הרווחת, עבודה אינה עול או נטל אלא חופש והנאה רבה עבור אנשים אשר מצאו את עצמם ומממשים את עצמם במסגרת עבודתם.מי שעובד בעבודה שאינו אוהב - כולא את עצמו ומגביל את עצמומי שעובד בעבודה שאינו אוהב הופך את חיי העבודה שלו לעול, למתח, לנטל, לסגירות ולעצב על כך שהוא כלוא במקום שאינו מאפשר לו לבטא את עצמו ולהיות מי שהוא.לעומת זאת, מי שמוצא את הייעוד שלו בחיים ועובד בעבודה שממנה הוא נהנה ואותה הוא אוהב - אינו חווה את תחושת המחנק, העול והנטל אלא דווקא את תחושת השחרור והחופש.וטיפ לסיום: העבודה שאתם אוהבים דווקא תשחרר אתכם ממתחים.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il