מאמרים - ממה מורכבת ההתאמה שלכם לעבודה? הדפסה מאתר מאמרים

ממה מורכבת ההתאמה שלכם לעבודה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]ממה מורכבת ההתאמה שלכם לעבודה? / מאת יואב ברנזוןהתאמה לעבודה עצמההתאמה לעבודה קשורה קודם כל בהתאמה למהות העבודה עצמה. עבודה שאינכם אוהבים, שאינה מעניינת אתכם, שאינה מתחברת עם העולם הפנימי שלכם ועם הנשמה שלכם - אינה עבודה שמתאימה לכם.העבודה עצמה חייבת לעניין ולרתק אתכם, והיא חייבת לאפשר לכם לבטא את החלק העמוק והלא מודע שלכם. עבודה מתאימה היא עבודה שאתם מאמינים בה, אוהבים אותה, רוצים לעשות אותה בכל מקרה ובעיקר - היא משקפת את עולם הערכים הפנימי שלכם.התאמה לאווירה, לאנשים ולאנרגיהאבל, התאמה לעבודה קשורה גם באווירה שיש במקום העבודה, בהתחברות לאנשים שעובדים לצידכם ומעליכם ולתחושה האנרגטית הקיימת במקום העבודה שלכם.אתם יכולים לעבוד בעבודה שמתאימה לכם אבל בסביבה אנרגטית שלילית שאינה תואמת את הצרכים שלכם - וכתוצאה מכך תרגישו "שמשהו" לא מתאים בעבודה ושאתם סובלים, מדוכאים או אינכם מסוגלים לבטא את עצמכם בצורה מלאה.כימיה ואהבהעבודה מתאימה היא עבודה שמורכבת משניים: מכימיה עם העבודה ומאהבה לאנשים שעובדים אתכם ולאנרגיה של מקום העבודה. שני התנאים הללו חייבים להתקיים כדי שתרגישו שאתם עובדים "במקום הנכון".חוסר כימיה עם העבודה עצמה יוצרת שעמום, חוסר עניין ותחושה של ריקנות ונמנום רגשי. חוסר כימיה עם מקום העבודה ועם האנשים שעובדים בה יוצרת דחייה, סבל רגשי, קונפליקטים ומתחים.וטיפ לסיום: הקפידו לחפש עבודה שתתאים לכם בצורה מושלמת. אל תתפשרו לא על הכימיה עם העבודה עצמה ולא על האהבה לאנשים לעובדים אתכם.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il