מאמרים - לחיות בשביל לעבוד או לעבוד בשביל לחיות? הדפסה מאתר מאמרים

לחיות בשביל לעבוד או לעבוד בשביל לחיות?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]לחיות בשביל לעבוד או לעבוד בשביל לחיות? / מאת יואב ברנזוןלחיות בשביל לעבודאנשים שחיים בשביל העבודה הם אנשים שלוקחים על עצמם מחויבויות כבדות, נוטלים הלוואות, מרבים נכסים, דואגים כלכלית, חיים בשביל העתיד וחוששים תמיד שלא יהיה להם מספיק.חיים בשביל לעבוד הם חיים של החמצה, של מרירות, של קושי ושל הקרבה של החיים בשביל ביטחון קיומי ובשביל הרגעת החששות והפחדים. אלה חיים בטוחים או נוחים במידת מה, אבל הם חסרי התלהבות, התרגשות והתאהבות. הם עמוסים מדי בחוש של אחריות, התחייבות, קושי, רצינות וכבדות והם חסרי קלילות והנאה.לחיות בשביל לחיותאנשים שרק חיים הם אנשים שלוקחים את החיים בקלות רבה מדי, שלא עושים חשבון לעתיד בכלל, שנמנעים מכל מחויבות שהיא, שחיים רק את הרגע, שיודעים רק להינות אבל לא לבנות חיים של יציבות ושל אחריות.חיים בשביל לחיות הם חיים חסרי משמעות, חיים של עליות ומורדות, חיים של אי וודאות כרונית, של ניוון, של חוסר יציבות ושל הפקרה של הביטחון הקיומי. אלה חיים של התלהבות, התרגשות, התאהבויות והיסחפויות - אבל אלה חיים שלא נותר מהם דבר ושבסופו של דבר הם ריקניים.לעבוד בשביל לחיותאנשים שעובדים בשביל לחיות הם אנשים שמצד אחד אחראים ויציבים בחייהם, אבל יודעים גם להינות בחיים ולהפיק מהם את הריגוש, את ההרפתקאה, את החופש ואת היופי.לעבוד בשביל לחיות הם חיים הרמוניים, מעניינים, מאתגרים אבל גם אמיתיים ורציניים. יש בהם גם ביטחון קיומי וכלכלי אבל גם אהבה, הנאה, הרפתקאה, עניין ואתגר.וטיפ לסיום: השילוב בין עבודה להנאה הוא נוסחת ההצלחה האולטימטיבית בחיים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il