מאמרים - בניהול עסק יש לגייס אנשים ברמה אחידה הדפסה מאתר מאמרים

בניהול עסק יש לגייס אנשים ברמה אחידה

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]בניהול עסק יש לגייס אנשים ברמה אחידה / מאת יואב ברנזוןרמה לא אחידהעסק מורכב מאנשים. אם האנשים אינם ברמה אחידה, אם רמת השירות והמקצועיות שלהם היא שונה, אם הגישה שונה והאיכות היא שונה - העסק יסבול מכך משום שעסק טוב הוא עסק אחיד ולא עסק תנודתי.גיוסים הטרוגנייםבעלי עסקים רבים מבצעים גיוס הטרוגני. גיוס הטרוגני הוא גיוס של אנשים ברמות שונות של איכות ויכולת. במקום ליצור אחידות אנושית הם יוצרים חוסר אחידות אנושית כי הם מגייסים עובדים לתפקידים דומים אך ברמות שונות.גיוס הומוגניבגיוס הומוגני מקום העבודה נהנה משפה אחת, מרמת איכות דומה, מגישה דומה ומזרימה נכונה. גם הלקוח מקבל הרגשה של אחידות בשירות וביחס, והוא מקבל רושם של אמינות ויציבות מהעסק.וטיפ לסיום: גיוס הטרוגני דומה למגדל בבל. גיוס הומוגני הוא גיוס שטוח, אחיד ולפי סטנדרטים נכונים וקבועים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il