מאמרים - מהי הטעות הנפוצה בבחירת מקצוע שגוי? הדפסה מאתר מאמרים

מהי הטעות הנפוצה בבחירת מקצוע שגוי?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהי הטעות הנפוצה בבחירת מקצוע שגוי? / מאת יואב ברנזוןהטעות הנפוצההטעות הנפוצה ביותר בבחירת מקצוע שגוי היא לתת עדיפות מוגזמת ומכרעת לשיקולים עסקיים וכלכליים על פני שיקולים של ריגוש, עניין ובעיקר - תשוקה מקצועית לתחום שבו אתם בוחרים.איזון בין שיקוליםאנשים שמעניקים משקל מכריע לשיקולים עסקיים וכלכלים מבצעים הכרעה שגויה ביותר. הם מקריבים את העניין האישי והתשוקה הבוערת שלהם למקצוע, וכתוצאה מכך הם גוזרים על עצמם מראש כישלון מקצועי, כי לא ניתן להשיג להישגים כלכליים ומקצועיים משמעותיים ללא תשוקה ובעירה פנימית.ניתוב התשוקה המקצועית לבסיס כלכליבחירת מקצוע בצורה נכונה מחייבת בראש ובראשונה לדעת לזהות את התשוקה המקצועית שלכם בצורה מדויקת ובהמשך הדרך לדעת לנתב אותה בצורה נכונה על פי שיקולים כלכליים כדי להפוך אותה למשאב כלכלי המתגמל היטב.וטיפ לסיום: מקצוע מכניס שאינו מעניין אתכם - לא יכניס לכם הרבה.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il