מאמרים - האם חוסר הצלחה בתחום מקצועי נובע מחוסר התאמה או מחוסר השקעה? הדפסה מאתר מאמרים

האם חוסר הצלחה בתחום מקצועי נובע מחוסר התאמה או מחוסר השקעה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]האם חוסר הצלחה בתחום מקצועי נובע מחוסר התאמה או מחוסר השקעה? / מאת יואב ברנזוןחוסר התאמהחוסר התאמה למקצוע מסוים מתבטא בתחושה עמוקה של העדר התלהבות, העדר תשוקה למקצוע, חוסר רצון לקום בבוקר לעבודה, חוסר עניין ושעמום מהתכנים, מתן עדיפות מכרעת לחישובים כלכליים ולא לשיקולים של סיפוק ואהבה למקצוע.חוסר השקעהחוסר השקעה במקצוע מתבטא בהזנחה, בהעדר שיטתיות, בחוסר מוכנות לשנות שיטה כאשר הדברים אינם מסתדרים, בחוסר מוכנות להתחייב למקצוע ולהתמסר עליו על בסיס יומיומי לכל החיים, בחוסר מוכנות להתייחס למקצוע בצורה מסחרית.בחנו את עצמכםאם אינכם מצליחים במקצוע שלכם - הדבר יכול לנבוע או מחוסר התאמה למקצוע או מחוסר השקעה במקצוע. חוסר התאמה מתבטא בחוסר אהבה ותשוקה לתכנים שבהם אתם עוסקים במסגרת עבודתכם. חוסר השקעה מתבטא בגישה לא רצינית ולא מסחרית לתחום המקצועי שלכם.וטיפ לסיום: אם אינכם מתאימים למקצוע - פנו ליעוץ קריירה ומצאו את היעוד המקצועי שלכם. אם אינכם מצליחים במקצוע שאתם אוהבים - פנו ליעוץ עסקי ולמדו כיצד להצליח בצורה מקצוענית ומסחרית.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il