מאמרים - אל תנסו רק לנצח - השתדלו להצליח הדפסה מאתר מאמרים

אל תנסו רק לנצח - השתדלו להצליח

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אל תנסו רק לנצח - השתדלו להצליח / מאת יואב ברנזוןניצחון הוא על חשבון אנשיםאנשים שרק מחפשים ניצחונות בחיים הם אנשים שאינם מאושרים ומאוזנים באמת. זכרו, בניצחון תמיד יש מפסיד. בניצחון תמיד ישנה חרדה קיומית של להיות או לחדול. בניצחון תמיד ישנו מאבק כוחות. בניצחון ישנה תמיד תחושה של מרירות.ניצחון בא על חשבון אנשים. אדם שמנצח מישהו - תחושת הסיפוק שלו נובעת לא רק מעצם ההישג שלו אלא גם מהעובדה שמישהו אחר הפסיד. לכן, אנשים שאוהבים רק לנצח הם אנשים ללא סיפוק ועם תחושת ריקנות מאוד גדולה. הם רוצים כוח - לא שלמות ואושר. הם בודדים - במקום להיות יחד. הם זקוקים לאישור ולתווית של "מנצחים", יותר מאשר לחיים מאוזנים ושקטים. הם נמצאים תמיד בחרדות ובמאבקים עם אנשים - ולא בזרימה ובשיתוף פעולה עימם.הצלחה היא יחד ועם אנשיםהצלחה אינה באה על חשבון אחרים אלא דווקא בזכות אנשים נוספים. בהצלחה ישנה עבודת צוות. בהצלחה ישנו שיתוף פעולה פורה שבו כולם נהנים. בהצלחה ישנה הרגשה של איזון, של סיפוק ושל הרמוניה.אדם מנצח הוא אדם ביקורתי שאינו מפרגן לאף אחד. לעומת זאת, אדם מצליח הוא אדם שמפרגן ללא קושי או פחד לאחרים כי הוא אינו חושש או חושב שזה בא על חשבונו. זכרו, הצלחה - להבדיל מניצחון - מביאה סיפוק גדול. היא מרגיעה, היא משקיטה, היא אינה נובעת מאגו ומהאדרה עצמית, אלא מעבודת צוות, מהתחלקות עם אחרים ומעבודה עם אנשים ולא נגדם.חיים מצליחים הם חיים מאוזניםזה לא משנה אם אתם עשירים. זה לא משנה אם אתם אנשים מנצחים. זה לא משנה אם אתם אנשים עם כוח. מה שמשנה הוא האם אתם חיים את חייכם בצורה מאוזנת והרמונית.אנשים מנצחים הם אנשים שמכורים לחרדה, לפחד, לעצב ולכאב. הם זקוקים להיות מנצחים תמיד ובכל מחיר, רק כדי לפצות את עצמם על רגשי הנחיתות שלהם ועל התחושה שהם אף לא יהיו מושלמים מספיק. לעומתם, אנשים מצליחים הם אנשים עם ביטחון עצמי. הם צנועים, שקטים, גמישים ואפקטיביים. החיים שלהם הם הרמוניים ושמחים והם מקבלים את עצמכם ואת החסרונות שלהם בשוויון נפש. זכרו, ניצחון רק יעניק לכם כוח מדומה לזמן קצר. הצלחה תעניק לכם עוצמה אמיתית לשנים רבות.וטיפ לסיום: הצלחה מביאה בתוכה גם ניצחון, אך ניצחון אינו מביא להצלחה אלא להפסד.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il