מאמרים - כדי לבנות לעצמכם קריירה מקצוענית - עליכם להתרחק מראוותנות הדפסה מאתר מאמרים

כדי לבנות לעצמכם קריירה מקצוענית - עליכם להתרחק מראוותנות

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]כדי לבנות לעצמכם קריירה מקצוענית - עליכם להתרחק מראוותנות / מאת יואב ברנזוןמהי מקצוענות?אנשים חושבים - בטעות - שמקצוענות היא זוהר ובולטות. לאמתו של דבר, אין טעות גדולה מזו. מקצוענות היא איכות וטיב - לא זוהר וראוותנות. בדרך כלל, מי שמחפש זוהר - אינו מקצוען אלא ראוותן. הוא מבקש להאדיר את עצמו, להבליט את עצמו, ולהראות לכולם כמה הוא טוב יותר מכולם. ראוותן הוא אדם שיעשה הכול כדי לחשוף ולהבליט את עצמו - וזו בדיוק הסיבה שלאורך זמן הוא שורף את עצמו. רוב אנשי המקצוע הראוותניים נעלמים בתוך זמן קצר ואינם משאירים אחריהם שום חותם משמעותי.לעומתו, המקצוען אינו מבקש לעצמו פרסום או זוהר. הוא אינו רודף כבוד - כי הכבוד רודף אחריו. הוא אינו בא להבליט את עצמו - הוא בא לשרת, לתת, להעניק, ולעשות טוב לאחרים. מקצוען הוא אדם שבא לעשות את תפקידו, להעניק את המתנה או הכישרון שאיתו הוא נולד - מבלי להאדיר את עצמו ואת האגו שלו. דווקא משום כך, הוא מצליח, מושך, יציב ואמיתי במשך שנים על גבי שנים.צניעותהאדרה עצמית היא הטעות הבסיסית של אנשים שמנסים ללא הצלחה לבנות לעצמם קריירה אישית. במקום לראות את הטובה הכללית - הם רואים רק את טובתם האישית. במקום להיות צנועים, להתחשב בכלל ולהשתלב עם האחרים, הם מנסים לתפוס את המקום של כולם. כך הם יוצרים לעצמם אויבים, הם מתקשים ליצור יחסי אנוש טובים עם הקולגות שלהם, הם מסתכסכים עם אנשים שמנסים לעזור להם ולסייע להם, ולמעשה הם יורים לעצמם כדורים ברגליים ומכשילים את הקריירה שלהם פעם אחר פעם.אנשים ראוותניים רואים רק את עצמם. הם אינם מבינים שכל תהליך של בנייה אמיתית כרוך ברגשות, באנשים, בחברות, בקשר, במילה טובה ובעידוד. הם רואים בעיני רוחם רק את התוצאה הסופית - לא את הדרך לשם, לא את האנשים שבדרך, ולא את האנושיות הכרוכה בכך.תהיו טובים - אל תהיו ראוותנייםאנשים ראוותניים עסוקים יותר מדי בלהראות עד כמה הם טובים - אבל הם משקיעים מעט מידי בלהיות טובים באמת. הם עסוקים יותר מדי איך הדברים נראים במקום איך הדברים נעשים.האנושיות היא זו העומדת ביסוד ההצלחה העסקית. אינכם יכולים להגיע למוצר טוב באמת אם אתם מייצרים אותו בצורה שלילית, כעוסה, נרגנת, ביקורתית, לחוצה, עצבנית, מנוכרת וגסה. זכרו, זה לא משנה עד כמה אתם מוכשרים - ללא צניעות, איכות, ענווה, עדינות, אנושיות וחיוביות פנימית, לעולם לא תוכלו למצות באמת את הכישרון המקצועי והאישי הגלום בכם.וטיפ לסיום: היו צנועים, יסודיים ומתחשבים - כך תבנו קריירה ומוניטין של הצלחה לאורך שנים.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il