מאמרים - מהי חשיבת רצייה וכיצד מבצעים קפיצת אמונה? הדפסה מאתר מאמרים

מהי חשיבת רצייה וכיצד מבצעים קפיצת אמונה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהי חשיבת רצייה וכיצד מבצעים קפיצת אמונה? / מאת יואב ברנזוןמהי חשיבת רצייה?חשיבת רצייה היא חשיבה העוסקת במה שאנחנו רוצים שיקרה במקום במה שאנו פוחדים שיהיה. באמצעות חשיבת רצייה אנו ממקדים את האנרגיות שלנו ברצוי ולא במצוי.חשיבת רצייה היא חשיבה המאפשרת קפיצת אמונה ושינוי נסיבות החיים הנוכחיים שלנו, על ידי התמקדות בתהליכי חשיבה עתידיים, מועדפים ואידיאליים עבורנו.חשיבה ריאליתרוב האנשים חושבים ריאלית. הם מתבוננים בסביבתם ובמה שיש להם, ומתוך המציאות הזו הם מפעילים חשיבה ריאלית הלוקחת בחשבון ומתבססת על מה שיש ולא על מה שאין.החסרונות של חשיבה ריאלית הם רבים: זוהי חשיבה "כבדה" כי היא מתחשבת בהמון מגבלות, פחדים וחסכים נוכחיים, היא אינה חשיבה משוחררת ויצירתית אלא חשיבה טכנית התקועה בהווה, ובעיקר - היא מותירה אותנו בנסיבות של חיינו ומקשה עלינו מאוד לחשוב אחרת ולשנות את הנסיבות בהם אנו נמצאים.קפיצת אמונהקפיצת אמונה מתרחשת כאשר אנו מבצעים תהליכים של חשיבת רצייה לאורך תקופת זמן מספקת, עד כדי כך שאנו מתחילים להאמין ברצוי ולא במצוי.קפיצת אמונה אינה מתרחשת ברגע אחד או ביום אחד אלא היא תוצאה של תהליכי חשיבת רצייה המוטמעים ומופנמים בהכרה שלנו לאורך זמן רב.וטיפ לסיום: חשבו מה אתם רוצים, ולא מה שאינכם מסוגלים או פוחדים, והתמקדו רק בכך.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il